• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Chris_Bridges


Recommended Posts

Prasīja ielikt

http://www.bildites.lv/images/h90xpypcobye8hbin11.png
 

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Prasija ielikt

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Chris_Bridges

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Redz kā bildē DM.

4. Kā vainas dēļ tas notika : VIŅA

 

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : ss

h90xpypcobye8hbin11.png

Link to comment
Share on other sites

Piedod vecīt, nopirku sanding, atstāju VG hood, braucu pakaļ sandam un tur sanda nav, domāju aizmirsu aizslēgt un tu nopizģīji, bet nē, sands nobugojies bija, sorry vecīt, kova vainīgs, jo nemāk normāli uztaisīt kautko, sūdzība nepatiesa un bija RP.

+ Tev forumā rakstīts Carl_Won, bet IG Arthur_Campisano, WTF Vecīt ?

Link to comment
Share on other sites

Piedod vecīt, nopirku sanding, atstāju VG hood, braucu pakaļ sandam un tur sanda nav, domāju aizmirsu aizslēgt un tu nopizģīji, bet nē, sands nobugojies bija, sorry vecīt, kova vainīgs, jo nemāk normāli uztaisīt kautko, sūdzība nepatiesa un bija RP.

 

Man prasija ielikt, nezinu tu vainigs!

Link to comment
Share on other sites

h90xpypcobye8hbin11.png

 

te esmu ari es istais kuram bija jaliek sudziba, tu vienkarsi piebrauci un novāci, pats brauci ar dzeltenu auto!

Link to comment
Share on other sites

h90xpypcobye8hbin11.png

 

te esmu ari es istais kuram bija jaliek sudziba, tu vienkarsi piebrauci un novāci, pats brauci ar dzeltenu auto!

Varēji uztaisīt SS kas vēlāk notika tur rādījās ka atslēdzu mahu ar /lock :/ jo maha nobugojās zbal vienk ne par ko sods.

Link to comment
Share on other sites

Varēji uztaisīt SS kas vēlāk notika tur rādījās ka atslēdzu mahu ar /lock :/ jo maha nobugojās zbal vienk ne par ko sods.

PATĪK MELOT? :D , ES NOMIRU, MAN MAŠĪNA BIJA LOCKED, TU KKĀ AR HAKIEM IEKĀPI IEKŠ AUTO BET NENOFILMĒJU, MELOT GAN PATĪK :D , TĀ NAV TAVA MAHA, PASKATIES, 

 

MAN TĀ MAŠĪNA IR JAU NO 12/07 KAS ES TEV VIŅU 8 DAYS ESU NOZADZIS?

 

3p3pps0dk0nlb6q5jwmf.png

Link to comment
Share on other sites

PATĪK MELOT? :D , ES NOMIRU, MAN MAŠĪNA BIJA LOCKED, TU KKĀ AR HAKIEM IEKĀPI IEKŠ AUTO BET NENOFILMĒJU, MELOT GAN PATĪK :D , TĀ NAV TAVA MAHA, PASKATIES, 

 

MAN TĀ MAŠĪNA IR JAU NO 12/07 KAS ES TEV VIŅU 8 DAYS ESU NOZADZIS?

 

3p3pps0dk0nlb6q5jwmf.png

NŪ BĻAĢ NĒ :@ KOVAS SERVERIS UN BUGOJAS MAHAS VARU CARU UCP PIERĀDĪT KA MAN IR SAND KINGS :@ ŅEM SKATIES :@ http://prntscr.com/bvf3ya

Link to comment
Share on other sites

+ Man pie dirsas varat likt to sodu, zbal ja čalim paliks labāk... tad lieciet jūsu izvēle.

Centies izvairīties :wub: , nekā nebija, tu labi zini ka visiem ir te sandking'i, tāpat terminus parkāpi, chatlogā rp nav. :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...