• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par [Jame Vendetta]


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Mack Castellani

2. Administrātora niks spēlē : Jame Vendetta
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 
http://prntscr.com/bvnkb1http://prntscr.com/bvnkkl ,  http://prntscr.com/bvnkwz
4. Apraksts par situāciju : Karoč, es cietuma invitoju 1 čali, bet pirms tam uzsprasiju vinam - ka tevi sauc, cik gadus vins vecs, dm,qs,cs,pg, tad aizgajam jaila uz kačeni, tur stāvēja tumba, rāģiks, vai kā viņš saucas, es viņam pateicu, lai viņš ar RP viņu ierubī un ierubī kādu mūziku, tur čatā varēs redzēt, viņš ierubija rāģiku, un uzsledza mūziku , pēc kā es viņu invitoju, tad pagāja kādas 5 minūtes un man iedeva brīdinājumu , bet wtf? Tagad štoļi vajag 1001 komandu uzrakstit lai mafija par biedru tiktu, to es nesparotu no jums, jus citiem neliekat wp man ta liekas, tikai man ne??? Tagad dabūja acc krutie jutas, man tas cilveks agrāk nepatika, ai pox, uzlikšu viņam WP, kas tur tāds... Tagad čista ir jafilme katra sekunde iekš samp.lv, jaskrīno katrs solis, tas pats ar Mark'u, man bija pārdurtas 2 riepa, es gāju pagriezienā, tas iemet jaila uz 1h, nu wtf?!?! Jūs no sākuma visu skataties, nevis tikai tad, kad es viņu invitoju, jus jau nezinat kas iepriekš darijās!!! Un tur nevar redzet ko es viņam prasiju, jo čats bija beidzies..... Paši varat apskatities...

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Video tiek uploadots, drīz tas būs.

Rekur video.

Ļoti erpiski, cietumā pieņemt mafijā, un vel ja tu paskaties kārtīgi tad tam čalim, ir lowRP, bet tu nemaz uz to neskaties, viņš ja labi 5 komandas ierakstija un viss, tas ir rp?

Link to comment
Share on other sites

Video tiek uploadots, drīz tas būs.

Rekur video.

Ļoti erpiski, cietumā pieņemt mafijā, un vel ja tu paskaties kārtīgi tad tam čalim, ir lowRP, bet tu nemaz uz to neskaties, viņš ja labi 5 komandas ierakstija un viss, tas ir rp?

Ammm... Kapec tad tu no ta momenta tikai saki specot??? Butu specojis no pasa sakuma.. Kur es vinam visu jautaju par vinu... Tev pat vidika var redzet, ka vins man 2 reizies kko pacuksteja, pirms tam vel 4 reizes bija kko pacukstejis... 

Amm... Jaila, jeb cietuma invitot?? Kapec gan ne ? Ta ir Columbian Mafija, jeb Columbian Family, mosh vins ari ir kko tadu izdarijis ko es, un vinu nodeva.., es vinam velejos palidzet, jo vinu dazi uzmeta uz naudu, un vins atriebas viniem, tad vinu nokera polici, un tad vins tika cietuma, vins tur mekleja palidzibu, un atrada mani, es vinam palidzeju, pienemu vinu sava family, jeb gimene - columbian family, nu ja es vinu ilgi zini, kapec gan ne ??? Cilveki jau ari iepazistas cietuma, un pectam iet sliktas lietas darit , kad tiek ara no cietuma.... Kas tur tads ??? 

Link to comment
Share on other sites

Ammm... Kapec tad tu no ta momenta tikai saki specot??? Butu specojis no pasa sakuma.. Kur es vinam visu jautaju par vinu... Tev pat vidika var redzet, ka vins man 2 reizies kko pacuksteja, pirms tam vel 4 reizes bija kko pacukstejis... 

Amm... Jaila, jeb cietuma invitot?? Kapec gan ne ? Ta ir Columbian Mafija, jeb Columbian Family, mosh vins ari ir kko tadu izdarijis ko es, un vinu nodeva.., es vinam velejos palidzet, jo vinu dazi uzmeta uz naudu, un vins atriebas viniem, tad vinu nokera polici, un tad vins tika cietuma, vins tur mekleja palidzibu, un atrada mani, es vinam palidzeju, pienemu vinu sava family, jeb gimene - columbian family, nu ja es vinu ilgi zini, kapec gan ne ??? Cilveki jau ari iepazistas cietuma, un pectam iet sliktas lietas darit , kad tiek ara no cietuma.... Kas tur tads ??? 

Jā es to redzēju, man vel vid ir kur viņs prasija lai ieliek jailā, jo zināju būs nonrp invite, bet ja tu čuksti, vaitad es redzu ko tu čuksti? Nē, kapēc ir jāčuksta lai prasītu par sevi? Ganjau par OOC lietām runājaties, nejau par IC.

Link to comment
Share on other sites

Jā es to redzēju, man vel vid ir kur viņs prasija lai ieliek jailā, jo zināju būs nonrp invite, bet ja tu čuksti, vaitad es redzu ko tu čuksti? Nē, kapēc ir jāčuksta lai prasītu par sevi? Ganjau par OOC lietām runājaties, nejau par IC.

Ja tu specoji, un mes cukstejam, un es rakstiju /b dm, qs, cs , pg, mg , tad kads te sakars ar OOC lietam ????? Vins man bija atbildejis cukstot tos terminus kurus es vinam biju prasijis, pec ka gaja RP - kachene, kur liku vinam tumbu ierubit, kas tur nav skaidrs??? Kad vins noerpoja ka ierubi tumbu un muziku, tad es vinu invitoju... Es vinam visas vajadzigas lietas uzsprasiju...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...