• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par [Evan_Vendett]


Recommended Posts

ivm50xps4n6m2xljr4.png

 

820898_m.png

 

[sAMP.LV] Sūdzības par Evan Vendett

 

 

 

 

  1. Tavs niks spēlē : Limār_Peterson
  2. Administrātora niks spēlē :Evan_Vendett
  3. Pierādījumi par pārkāpumu :https://www.youtube.com/watch?v=hcTx9nEpZqw&feature=youtu.be
  4.  Apraksts par situāciju :

 

Tā es runāju ar Riffa_Mendez  un sniedzu viņam pakalpojumu! Viņš ar RP izdarīja pāris lietas , kas bija man jādara! Es pārlasot  secināju, ka viens kliedz un nauda nav kasē, es lieku naudu kasē saņemu cietumu par CS.

 

Loģiski domājot , kā viņš tur parādījās, no kurienes, ja tur neviena iepriekš nebija , ka sāku sarunu ar Riffa!

No kolēģiem neviens viņu tur neievietoja, tā pat kā es. Viņš izmantoja /acceptdeat vai /tpa

Otrkārt es  naudu neatstāšu rokās un skriešu pie viņa,es naudu ieliktu kasē un tad dodos palīdzēt,s avādāk man kasi apzagtu.

Jā piekrītu, ka tur  CS bet tas laiks 49 sek nu mazliet pa ātru vismaz man tā liekas!


Tad jau visi Policisti jāliek pa cs, ka braukā un neko nedara, ka ir kāda avārija vai kāds kaujās u.c lietas, bet tā tak nenotiek

 

Piemēram tas  pats rp /do traumas nav gūtas  ir cs jo pēc jeb kādas avārijas ir traumas  auto vai cilvēka!
Piemēram dome, kāda ir viņiem funkcija RP nekāda tikai /d mix /r mix un lielas naudas vākšana vel jo projām stāv sūdzības neizskatītas!


P.S Ja nevēlaties, ka es esmu tur par līderi tad pasakiet uzrakstīšu atlūgumu! Nevis izdomājot kā mani iegāzt

 


 

 

Atceramies, ka bez pierādījumiem sūdzība tiks slēgta un tu tiksi sodīts (posts tiks uzskatīts par lieku un sodīts ar 10% warn.).
Šajā sadaļā drīkst rakstīt tikai administrācija un topika autors. Pārējie , kuri postos saņems 10 procentus warn!

 

 

 

ps. Izveidoju tā lai visi administrācijas topiki būtu vienādi, nevis katrs dažāds.

Link to comment
Share on other sites

Tas bija tipa pasīvais RP..

Piekrītu, jo tu vēl nebiji pabeidzis savas komandas, turklāt uz pasīvo RP nevienmēr jāvedās, tikpat labi specā varu imitēt nošaušanu, bet pēc tā nav jāmitē nomiršana :lol:

Būsi jau drošivien atsēdējis to 60ieku. Evanam paskaidrošu precīzāk šo kļūdu..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...