• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Jack_Meloni


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Uvis_Bertrups


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Jack_Meloni


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :Ar draugu sežam mašīna un piebrauc policists un uzliek 3 zvaigznes (Mg) Un vel bez rokudzelžiem bez aizvesšanas uz cietumu bez rp ieliek cietuma!


4. Kā vainas dēļ tas notika :Viņa.


5. Pierādījumi par Pārkāpumu :http://www.bildites.lv/images/p1oivj2tgzyhmj8bfca.png  


http://www.bildites.lv/images/0r3f99prpmscaytvrhw.png


  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sāksim ar to, ka tu ieskrēji manā auto, kad braucu no SF uz LS. Tad, kad teicu, lai tu apstājies, tu bēgi. Kāds sakars ar mg zvaigznēm, ja tu no manis aizbēgi un es caur datubāzi izsludinu tevi meklēšanā. Es piebraucu klāt pie tevis tāpēc, ka /su var uzlikt, kad spēlētājs ir tuvumā, tas ir stulbi un to vajadzētu salabot. Tad es uzliku zvaigznes un braucu prom, lai nebūtu tiešām mg, ka izmantoju find bez rp. Kad uzliku zvaigznes, es braucu uz sfpd iecirkni, lai RPotu tavu gps izsekošanu un tad pa jaunu arestētu tevi

Link to comment
Share on other sites

Sāksim ar to, ka tu ieskrēji manā auto, kad braucu no SF uz LS. Tad, kad teicu, lai tu apstājies, tu bēgi. Kāds sakars ar mg zvaigznēm, ja tu no manis aizbēgi un es caur datubāzi izsludinu tevi meklēšanā. Es piebraucu klāt pie tevis tāpēc, ka /su var uzlikt, kad spēlētājs ir tuvumā, tas ir stulbi un to vajadzētu salabot. Tad es uzliku zvaigznes un braucu prom, lai nebūtu tiešām mg, ka izmantoju find bez rp. Kad uzliku zvaigznes, es braucu uz sfpd iecirkni, lai RPotu tavu gps izsekošanu un tad pa jaunu arestētu tevi

Paga paga kurš pa otru ceļa pusi lidoja ? Un kurš mani nošāva un CarDM? 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Paga paga kurš pa otru ceļa pusi lidoja ? Un kurš mani nošāva un CarDM? 

Nošāva un CarDM? Nezinu, ja zini, kurš ir vainīgs, tad met video. Varbūt kāds no omegas, varbūt mans kolēģis...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...