• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par [Mark_Lane]


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Mack Castellani

2. Administrātora niks spēlē : Mark Lane
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 
http://prnt.sc/bw96tj - Viņš vnk noskrinoja tik to, bet vel bija daudz kas vēl, to nepaspējām :(
4. Apraksts par situāciju : Karoč, bija šis jau sen, nu kā sen.. :D vnk nebija laika ielikt, jo pedeja laika ir ko citu darīt.. :D , bet okee.. Karoč, man nav tieši tas bildes kad viņš man iedod to WP , bet es atceros ka tas bija Mark Lane!!! Karoč, es invitoju čalīti ar RP, uzsprasu viņam cik viņam gadu, ka sauc, kada fiziska sagatavotībs, parbaudiju RP terminus, un pateicu lai viņš paņem jaku/kreklu no drebju skapja, un aiziet uzvilkt to, viņš to izdarija... Tad mosh pēc kādas 1h, viņš man iedeva WP, wtf? Pēc 1h ?? Kapēc tad viņš/tu uzreiz neiedevi WP, kad viņu invitoju?!? Un kāds sakars ar nonRP invite ?? :D

Edited by MatT's
Link to comment
Share on other sites

ar 2 sec nevar pierādīt visu RP.. Tu jau neredzēji kas iepriekš notika, pareizi? Pareizi!! Tu tikai nofilmēji to, ka es viņam saku, lai uzraksta /spawnchange, jo viņš jau bija izgājis visu RP, jeb tieši ko es viņam pārbaudiju - Viņu Vārds, Uzvārds, cik viņam gadu, kāda ir fiziska sagatavotība, un 5-6 RP termini, pēc kā sekoja RP, jeb jakas/krekla dabūšana no drēbju skapja, un to uzvilkšana, pēc kā es viņam teicu, lai uzraksta /spawnchange, jo man viss apmierināja, un viņš visu izgāja un tika pieņemts mafijā! 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...