• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdziba Raul Parker


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :  Bob_Whale 


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Raul Parker


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Vienkārši palasat čaut par šo mēru. es uzrakstu do ka izlasu vardu uz uniformas un viņš uzraksta pa ic čatu ka nav taadu utt un ka vel izrunajas par /d čatu. Manuprāt šads te nedrīkst būt mērs.


Ak jaa un izaudz bērniņ 


4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa 


5. Pierādījumi par Pārkāpumu :


(Screenshots vai Video) https://failiem.lv/u/9hatfq82

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu kā tu vari rakstīt RP ka ir rakstīts uz uniformas ja mēs pirmīt ar RP formu pasūtījumu taisijām, taisijām RP situāciju.. tu esi redzējis RL ka mēra sargiem ir uniformas ar vārdu uzvārdu? Un es nedomāju, ka tas ir normāli, ka tu mūs apturi, pēctam palaid mūs vaļā, paši pilnā jaudā ietriecaties mūsos, neapstājieties, kā to RL nedarītu un aiztesāt tālāk.. un kā var nebūt dusmīgi?

Nu tur pa tām uniformām vel kaut ko var piekasīties, bet nu īsti jau nav kur, tev pēc idejas vajadzētu prasīt dokumentus, nevis kas rakstīts uz uniformām.

Link to comment
Share on other sites

Nu domes darbiniekiem ir jabut kaut mazai emblēmiņai kas viņs 'tads pa cilvēku ir.

Es kautko esmu darijis ? Screen studijā

+ es erpoju ka tur ir viņa vārds bet tu atbildi man ic čatā tātad tur veidojas mazliet mix vai kautkas uz to pusi.

Un vēl tev laikam ir multi acc. Jack_Klon un Raul_Parker, bet lai admini skatās kas kur un kā.

+ tik pat cik ātri nopirki tik ātri ari papisīsi savu statusu 

Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt es nepirku, man Kova iedeva jo man noņēma precīzāk nozaga Jeff omegu

2. Jack_Klon mans iepriekšējais niks, neesmu vel nomainijis, vari pie mana profila paskatīties kādi man foruma nikneimi bijuši, tad var saprast

3. nav jābūt nekādai emblēmiņai, paskaties Nils Ušakovs staigā tev ar emblēmiņām? drīzāk ir kautkādi papīri kabatā, ka viņš ir domes darbinieks

Link to comment
Share on other sites

Chat off.  Lai izskata augstāk stāvošie.
Katrs nākamais liekais posts saņem +2 brīdinājuma punktus.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cik zināms, tad augsta ranga personām iesasargi nekad necenšās atklāt savus vārdus vispār, kur nu vēl uzšuves.

Šeit neko tādu nemanu..

 

TC

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...