• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Komisārs saucās!


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Tyga_Makaveli


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Benjamin_Van_Leeuwen


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :1) Paskatamies,kāds policijai ir komisārs. 2)Izmanto komandas savai vajadzībai,atver Z-51 durvis,pats iziet laukā čillo ar savas vecenes 3)Nedaudz insults. 4) Neklausa ģinerāļa pavēli,kautko tur pie sevis gudro.


4. Kā vainas dēļ tas notika :Viņu


5. Pierādījumi par Pārkāpumu :


(Screenshots vai Video)


 zrlxj1f37qbe4q7fpdqo.png 


w7ewqjhfudu3671q3rrd.png 

 


jvg748elmb0f6ifz6ap.png 

 


 


jtudodg7s7rlvjausgo3.png 

 

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

:D :D :D Jums rēcīgs sastāvs. 

http://prntscr.com/bxwnxj līderim normāls mix, viņš OOC lido un ies uz cietumu? :D

3.Skrīns kā tu zini ka es IC ments esmu? MG nē?

1. Skrīns kur rakstīts ka nevar izmantot komandas? Nu tad nafig lai ņem viņas ārā.

http://prntscr.com/bxwqsc Tavs pro RP, ir superīgs.

Link to comment
Share on other sites

:D :D :D Jums rēcīgs sastāvs. 

http://prntscr.com/bxwnxj līderim normāls mix, viņš OOC lido un ies uz cietumu? :D

3.Skrīns kā tu zini ka es IC ments esmu? MG nē?

1. Skrīns kur rakstīts ka nevar izmantot komandas? Nu tad nafig lai ņem viņas ārā.

http://prntscr.com/bxwqsc Tavs pro RP, ir superīgs.

1.Par mixošanu ielika jailā viņu,tur nav mana problēma

2.Tava gudrā sieva pateica,ka dodās apciemot savu vīru,pēc kā jautāju "Kas viņš ir" viņa deva atbildi,ka komisārs. Lūdzu tev MG.IG jau tev to skaidroju.

3.Ļēvākie rp,neapgrūtināšu keybindera darbu. 

Visu pateici?

4.Par jūsu sastāvu mēs vispar paklusēsim :D

Link to comment
Share on other sites

1.Par mixošanu ielika jailā viņu,tur nav mana problēma

2.Tava gudrā sieva pateica,ka dodās apciemot savu vīru,pēc kā jautāju "Kas viņš ir" viņa deva atbildi,ka komisārs. Lūdzu tev MG.IG jau tev to skaidroju.

3.Ļēvākie rp,neapgrūtināšu keybindera darbu. 

Visu pateici?

4.Par jūsu sastāvu mēs vispar paklusēsim :D

Gudrāka par tevi jau x100 ir, salīdzīnot ar tavu uzvedību un attieksmi, pilnīgs atsaldenis esi. Ej izaudz no I-neta varoņu skolas laukā.

P.S Pats tu esi vecene, var redzēt cik ļoti tev interesē meitenes, labāk aizej padroto tālāk sampu. Tik zemisks līmenis, ka meiteni vari nosaukt par veceni, tad man nav ko piebilst. Vienkārši tavām smadzenēm nesaprotama informācija ir. 

Link to comment
Share on other sites

Gudrāka par tevi jau x100 ir, salīdzīnot ar tavu uzvedību un attieksmi, pilnīgs atsaldenis esi. Ej izaudz no I-neta varoņu skolas laukā.

P.S Pats tu esi vecene, var redzēt cik ļoti tev interesē meitenes, labāk aizej padroto tālāk sampu. Tik zemisks līmenis, ka meiteni vari nosaukt par veceni, tad man nav ko piebilst. Vienkārši tavām smadzenēm nesaprotama informācija ir. 

Ko tu vēl kautko dirsinies virsū,vecīt tev jau trūkst vārdu,vairs jau neko izdarīt nevari,šas jau sāksi raudāt (kāds tevi saldētavā turējis ir,ka visulaiku piemin to vārdu?)

:DD Šis man patīk,ej izaudz no neta,paskatos uz tavu time online forumā un tu vēl saki,lai es kautkur izaugu un eju? Tev pašam par sevi smiekli nenāk tu putekļsūcēj?

Ja es sievieti nosaucu par veceni tad tas man ir nesaprotama informācija?Vecīt tu saproti,ko tu vispār runā? tālāk neturpini,raksti pm,zvan skype ,lai tālāk dara savu darbu admini.!

Link to comment
Share on other sites

Ko tu vēl kautko dirsinies virsū,vecīt tev jau trūkst vārdu,vairs jau neko izdarīt nevari,šas jau sāksi raudāt (kāds tevi saldētavā turējis ir,ka visulaiku piemin to vārdu?)

:DD Šis man patīk,ej izaudz no neta,paskatos uz tavu time online forumā un tu vēl saki,lai es kautkur izaugu un eju? Tev pašam par sevi smiekli nenāk tu putekļsūcēj?

Ja es sievieti nosaucu par veceni tad tas man ir nesaprotama informācija?Vecīt tu saproti,ko tu vispār runā? tālāk neturpini,raksti pm,zvan skype ,lai tālāk dara savu darbu admini.!

Tāds supervaronis. Tavā vecumā jau vajdzētu saprast kas ir kas. Nevis lieki dirst apkārt kā atpalikušai šimpanzei. Tavs saprašanas līmenis ir zemāks par nulli. Cik tu intelekts cilvēks, pilnīgi prieks par tādiem dzivniekiem šajā iestādē.

P.S Kas ir varoni, ko tad neapstiprini skypā? 

Link to comment
Share on other sites

Pēc šitā visa teiktu, ka Benjam sen būtu tas līderis jāņem nost. Pārāk lepns pēc acc esi palicis. Vakar vēl tevi jail iemetu par DM. Stacijā uzlecis uz jumta un tik dmo. Tāds mentenē līderis? 

Bet katrā ziņā šī sūdzība vēl vairāk mudina uz to, ka līderis off. 

Policists jail? Pietam līderis - MassCS. Izmanto savā labā visas tās pieejas, kad līdi z51 zonā, vēl CS. Un tie insulti, kaut minimāli, bet tā pat. 

Vēl tie jēlie teksti, ko tu te esi sarakstījis. Pieaudz taču, ja tik gudri vari citus nolikt. Rādi to ideālo priekšzīmi, kādam jābūt.

Tās manas domas, bet uzskatu, ka ši sūdzība ir jāizskata kādam augstākam par 4lvl admin acc.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Pēc šitā visa teiktu, ka Benjam sen būtu tas līderis jāņem nost. Pārāk lepns pēc acc esi palicis. Vakar vēl tevi jail iemetu par DM. Stacijā uzlecis uz jumta un tik dmo. Tāds mentenē līderis? 

Bet katrā ziņā šī sūdzība vēl vairāk mudina uz to, ka līderis off. 

Policists jail? Pietam līderis - MassCS. Izmanto savā labā visas tās pieejas, kad līdi z51 zonā, vēl CS. Un tie insulti, kaut minimāli, bet tā pat. 

Vēl tie jēlie teksti, ko tu te esi sarakstījis. Pieaudz taču, ja tik gudri vari citus nolikt. Rādi to ideālo priekšīmi kādam jābūt.

Tās manas domas, bet uzskatu, ka ši sūdzība ir jāizskata kādam augstākam par 4lvl admin acc

 

Kādu tad attieksmi gribējāt, ķipa laipnu attieksmi, paskataties labāk uz savu attieksmi. Kā saka attieksme, rada attieksmi.

Kāds iemesls lai atņemtu, tāds ka pārāk patiess un atklāts esmu? Nenozīmē ka tu tur klusē sturī nolīdusi, ka citi arī klusēs par visu.

Lepns? Paskaties labāk uz sevi. Par kādu vēl DM? Tas ka iepriekš iešāvu reizi, kad bēga un atstiepās pēc tam, par to jāņem nomst? 

Bļin kur jūs redzat ka līderis cietumā, IC tu ņihuja to nevari pateikt, citas drēbes. Kādu tev tur insultu? Labāk palasi noteikumu sadaļu, nevis gudri lečī apkārt. 

Zin kā, labāk ej izrādi savu greizsirdību un savu heitu kādam citam. 

P.S Beidz līst visiem pēc kārtas analī,  pietiks nakts laikā laist cilvēkus ārā no cietuma par nahaļu, un tikai nevajag dirst, ka kāds sajauca ID vai kaut ko tādu. 

P.S.2 Kas ir patiesība grauž acīs, nenomiršu jau no tava dislike, tas tik vien parāda cik zemu tu spēj krist diemžēl. 

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Kādu tad attieksmi gribējāt, ķipa laipnu attieksmi, paskataties labāk uz savu attieksmi. Kā saka attieksme, rada attieksmi.

Kāds iemesls lai atņemtu, tāds ka pārāk patiess un atklāts esmu? Nenozīmē ka tu tur klusē sturī nolīdusi, ka citi arī klusēs par visu.

Lepns? Paskaties labāk uz sevi. Par kādu vēl DM? Tas ka iepriekš iešāvu reizi, kad bēga un atstiepās pēc tam, par to jāņem nomst? 

Bļin kur jūs redzat ka līderis cietumā, IC tu ņihuja to nevari pateikt, citas drēbes. Kādu tev tur insultu? Labāk palasi noteikumu sadaļu, nevis gudri lečī apkārt. 

Zin kā, labāk ej izrādi savu greizsirdību un savu heitu kādam citam. 

P.S Beidz līst visiem pēc kārtas analī, pietiks nakts laikā laist cilvēkus ārā no cietuma par nahaļu, un tikai nevajag dirst, ka kāds sajauca ID vai kaut ko tādu. 

 

 

Vecīt, neesi domājis par aktieri iet mācīties? :D :D

Tiešām, tik labi padodas, ko izdomāt. :D

Pirms ko runā, nāc virsū ar pierādījumiem. Nevienam nelienu analy, logic. Skaudība slikta īpašība. Tas tā, ja kādas pretenzijas, tad privāti šo diskusiju varam pabeigt. Šeit iet runa tieši par tevi, kā par sliktu līderi, kā arī dzen spēlētāju. 

 

Kur DM? Rekur ir. :O Kaut kas neaptverams, ne? 

fzfqs3ha4f1efs82wr8.jpg

 

Speciāli ss paņēmju gadījumam , zinot tevi. Tik smeiklīgi. 

 

 

Un vēl tādam līderis, kas nezin rp.. :(

 

mof3m44xv4xovmug5fsw.jpg

 

 

Vēl ir nākuši daudzi tādi reporti no tevis, kas ir nonRP, DM utt. 

Vēl ir ss, kur raksti jēlības pa report, bet neuzskatu par vajadzību šeit likt tos ss. 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...