• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Par diviem robežņikiem (Vid.redzami)


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Alan_Sartorius


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Vid redzami!


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Es skrienu uz staciju un redzu heli tur pekšņi izrādas ka robežsardze un beigās vel mani sagriež!


4. Kā vainas dēļ tas notika : Laikam gan ka viņu!


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : https://youtu.be/ufe_9-Apb3g


(Screenshots vai Video)


Link to comment
Share on other sites

Tātad man stacijā vienmēr fps nokrītas ļoti zemu un sāk ļoti lagot. Es tiešām tevi tur nejauši nogalināju ar helikopteru, bet kurš tad mums sašāva heli stacijā?  Nesaku ka tu, bet......   Nokritām pie stacija ieejas un loģiski ka tus sanāca CS        Saku man stacijā ļoti lago!

Link to comment
Share on other sites

A un tas video redzams kurš grib jautrību? tas nevaz nav ja? Teikšu rupji beidz dirsts tas ka admini nav on nenozīme ka drīksti ar heli nolaisties stacijā!

Link to comment
Share on other sites

A un tas video redzams kurš grib jautrību? tas nevaz nav ja? Teikšu rupji beidz dirsts tas ka admini nav on nenozīme ka drīksti ar heli nolaisties stacijā!

Ta jautriba bija tāda, kad mēs gribējām salasīt čubākus un uztaisīt tādu kā konkursu

Link to comment
Share on other sites

Jūs laikam nesaprotat Robežsardzes būtību jums jāstāv pie robežām un jāpārbauda!

Link to comment
Share on other sites

Jūs laikam nesaprotat Robežsardzes būtību jums jāstāv pie robežām un jāpārbauda!

pag robežsardze nevar atpūsties no sava darba?? Ko pats Domē neatrodies?
Link to comment
Share on other sites

Tātad man stacijā vienmēr fps nokrītas ļoti zemu un sāk ļoti lagot. Es tiešām tevi tur nejauši nogalināju ar helikopteru, bet kurš tad mums sašāva heli stacijā?  Nesaku ka tu, bet......   Nokritām pie stacija ieejas un loģiski ka tus sanāca CS        Saku man stacijā ļoti lago!

Jums robezhniekiem vienmer kautkas ielago , vai krasho , noperc tach nomarlu kompi tad.

Link to comment
Share on other sites

Jums robezhniekiem vienmer kautkas ielago , vai krasho , noperc tach nomarlu kompi tad.

Es saku man STACIJA LAGO es nezinu kapēc.. citur nekur nelago....  Tas nebija tīšām viņu ar propeleriem novākt....               zinu kad CS jail varu izsēdēt

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...