• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sudziba par policistu Emilu_Brown


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Darius_Lawrenc


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Emīls_Brown


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Es esmu taksist un es apstiprinaju klientu. es dodos vinam pakal un uz 10 sekundem apstajjos lai vins iekaptu un paprasu kur jabrauc un cik maksas. es esmu gatavs doties cela kad peksni mani apstadina policists emils_brown. vins saka ak te nevar stavet. Kamer vinu brauka nost rolleris, mana taksa riepu parsauj chalis kurs pectam ieshauj policistam, visi apkart stav un blaustas emils man uzliek sodu. 5000. Es zinu ka taksistiem ir atlauja pastaties uz mazu mirkli gandriz jebkura cela mala lai atri aprunatos ar klientu lai pectam nebutu janoversas no cela. es centos to vinam ieskaidrot bet vins ignore. vins man pectam uzliek 10,000 eiro sdou kuru es nepienemu un saku lai sazinas ar manu advokatu. un tad vins uzlika man 4 meklesanas limenus un ar non rp nosava. tagada es sezu cietuma un rakstu sjo topicu


4. Kā vainas dēļ tas notika : laikam manas jo es dariju savu darbu, es aprunajos ar klientu cela mala lai pectam tas nau jadara uz cela.


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : diemzel nepaspeju neko sadabut tikai paspeju bildi kur vins man met zvaigsnes.


(Screenshots vai Video)


imgur bilde: http://imgur.com/a/7Sn2E


 


 


 


 


Komentars: Kad shajam shtatam vajag policistus.  visur mafijas biedri visadi tirlinji brauka un citus triec nost, bet shis policists aptur taxistu kurs mieri un pareizi dara savu darbu, palidzot nogadat cilvekus kur tie velas...

Link to comment
Share on other sites

Es jau sodu esmu atsedejis. Mani Mark_Lane jau ielika cietuma. Tu jau to zini jo tu tur mani dm-oji.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...