• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība Alex Mccarty Daniel Cayenne


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Bob Whale


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Alex Mccarty  Daniel Cayenne


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Es maucu ar savu ātro mōcīti Un tad šitie sāk bliezt pa manu smukulīti


4. Kā vainas dēļ tas notika : Nezinu  


5. Pierādījumi par Pārkāpumu :  https://failiem.lv/u/t4xahx3p


Link to comment
Share on other sites

Un pirms tam? Tu piebrauci un taisīji DB no moča. Pēc tam atbrauc un tēlo nevainīgo? Ja skatās pec rp , tad loğiski pēc sejas atpazinām un es sākuma nešāvu, tikai palūdzu, lai nokāp. Tad tu uztaisi rpavoid un laimīgs aizbrauc prom.

Link to comment
Share on other sites

Es un db no moča smejies ? Ka es varu db man ir only deagle rokās. Un es te piebraucu un jūs uzreiz sākat šaut, un es nebēgu.

Link to comment
Share on other sites

Nu protams , man jau nav nekādi pierādījumi uz to . Bet jēga mums tevi šaut , ja tu neko neesi izdarijis. Es pat pa tevi neizšāvu, tikai mērķeju un pēc tam palūdzu, lai nokāp no moča , ko tu izdariji. Un pec tam uzleci virsū un aizmuki. Bet ja tev tas otrs iešava, kā tu vari būt sveiks un vesels un tā vienkārši aizbraukt? Es kamēr erpot sāku, ka taisu cuff , Tu uzleci un aizbrauci.

Link to comment
Share on other sites

Sāksim ar to ka es tevi apturēju un tu atteicies maksāt sodu par atļautā ātruma pārkāpšanu, es teicu dosimies uz iecirkni un tu paņēmi uzkāpi uz moča un aizbrauci, kamēr tev rokudzelžus lika. Tad tu sāki nesties visulaiku garām mums , uz priekšu atpakaļ kas bija tev CS. Tad es caur /megaphone pateicu tiks atklāta uguns un tu turpināji braukāt garām un mēs atklājām uguni.

Link to comment
Share on other sites

Ja apsodītajiem nav nekādi pierādijumi ,tad ...

Alex Mccarty  Daniel Cayenne abiem 150 min jails par DM.

Slēdzu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...