• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība [Pazuda Profils]


Recommended Posts

[sAMP.LV] Sūdzības par serveri


 


 


Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Tava sūdzība]


 


1. Apraksts par problēmu : Pirms bij tā IP maiņa spēlēju sampu ! Tad dienu vai vairākas pat SAMP.LV negaja ! Tagad vēlos ieiet papildināt mājas kontu utt


skatos ka man prasa reģistrēt no jauna profilu ! Lūdzu atgrieziet manu profilu ! Man bija 1,2 m uz konta un uz rokas kādi 200 k ! Bija auto ELEGY un māja pie * Hoteļa ( Nū lētākā) ! 


 


3. Pierādījumi par problēmu : 


http://www.bildites.lv/viewer.php?file=2h11c6r6082ilriszalq.png


http://www.bildites.lv/viewer.php?file=2k0w1enexeuq2gm6cz.png


 


Atceramies, ka bez pierādījumiem sūdzība tiks slēgta.


Šajā sadaļā drīkst rakstīt tikai administrācija un topika autors. Pārējie , kuri postos saņems 10 procentus warn!

Link to comment
Share on other sites

nebija tur nekads elegy, 1,4m . tur bija klovers un 600k. ps tas ir mans prof nu ka uz mana epasta. panjemu vnk bak to profilu.

Link to comment
Share on other sites

Nedodat WP!

 

Iesaku ierakstīt to pašu vārdu Chris_Howard un pameiģināt vai tev neprasīs paroli un moš ies, jo vnk serverim bija backup un bišk laiku patina atpakaļ un vardbūt vārds ar nomainijās atpakaļ! Pameigini ierakstīt Chris_Howard

Link to comment
Share on other sites

nebija tur nekads elegy, 1,4m . tur bija klovers un 600k. ps tas ir mans prof nu ka uz mana epasta. panjemu vnk bak to profilu.

Vispār jau bija ! Es sakrāju tūnētavā strādājot takāa nedirs ! Tas ir pirmkārt ! Otrkārt Tu teici šito profilu es varu paturēt ! Jo ko tu izdarīji ar manu profilu ? Nozagi ar saviem haxiem ! Uzlauzi inboksu u.t.t ! Ir dafiga screen kur tu attzīsties ! Pēctam atdevi man šito prof ! Un atkal nopizdoji ! Bļad darat tak kko ! Dzēšat visus viņa prof ārā ! Un atdodat to prof ko viņs man nozaga iepriekš Jim_Maraco ! Manu īsto profilu !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...