• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Patiesībā par Mike Scofield, mūsu mīļo, tīro moderatoru :)


Recommended Posts

ka jau ieprieksh teica skofilds teica. es tgd skatijos to vigiku ar atrumu 0.25 un tur izskatas ka vinsh delj kaut kadiem mistiskiem bugiem bugojas pa zemi un skofilds teica ka vinsh shava no muguras tad mosh vinsh sashava to setu un izskatijas ka haki, nu hz. pasi paskataties ar atrumu 0.25 izskatas ka nav nekadi haki jo par to setu augstak vinsh neuzlidoja... :D

Edited by - Scofield.
wp
  • Upvote 1
  • Downvote 9
Link to comment
Share on other sites

ka jau ieprieksh teica skofilds teica. es tgd skatijos to vigiku ar atrumu 0.25 un tur izskatas ka vinsh delj kaut kadiem mistiskiem bugiem bugojas pa zemi un skofilds teica ka vinsh shava no muguras tad mosh vinsh sashava to setu un izskatijas ka haki, nu hz. pasi paskataties ar atrumu 0.25 izskatas ka nav nekadi haki jo par to setu augstak vinsh neuzlidoja... :D

Beidz viņam līst dirsā, vienreiz. Tur ir tīri haki. Nekad animāciju bugi neuzsit nevienu augšā debesīs vai izsit žogu. Cik stulbam jābūt, lai tiem meliem noticētu.

Edited by - Scofield.
wp
  • Upvote 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Beidz viņam līst dirsā, vienreiz. Tur ir tīri haki. Nekad animāciju bugi neuzsit nevienu augšā debesīs vai izsit žogu. Cik stulbam jābūt, lai tiem meliem noticētu.

ble, tu pridurak, paskaties ar wh, kad cilveks ir ilgi afk, redzesi, kur vinsh atradisies, proti, zem zemes. Nuuu, kad iznaca no afk un kjip pa zemi gaja, + vinsh teica, ka no muguras shava. Znachit, mosh vinsh to seetu sashava. Sakumaa ir tiiri redzams, kad bugojas pa zemi, ja jus to neredzat, tad esat tirakie dalbajobi. Te nav nekada dirsaa liishana, vnk neatshkjirat servera bugus un tupa heitojat vinu. + Atrodat, kadu sudzibu, kur vinsh ir hakojis vai kaut kas tamldziigs. Saprastu, ja vinsh butu baigais hakeris, tad te vairaaak vareetu domat, kad ir haki, bet es domaju, ka sheit ir nepatiess. :D

Edited by diso
+1 Brīdinājuma punkts | Lieks posts - sasniegti 10 brīdinājuma punkti | diso
  • Upvote 2
  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

ble, tu pridurak, paskaties ar wh, kad cilveks ir ilgi afk, redzesi, kur vinsh atradisies, proti, zem zemes. Nuuu, ka iznaca no afk un kjip pa zemi gaja, + vinsh teica, ka no muguras shava. Znachit, mosh vinsh to seetu sashava. 

suspends tev bus par biedru apvainosanu.

Ble tu esi pilnigs ***************

Paskaties to vidaku ble, tur nav nekadas setas sausanas, tiri haki ...un ja beidz list anali. Tpt neko nejagusi.

Lel

Edited by diso
+1 Brīdinājuma punkts | Lieks posts. | diso
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bļe tak vienkārši ban, cik reizes cilvēki ir nobanoti par to, ka nav haki, kāda starpība ir vai nav , galvenais lai izskatās , ka ir ***, ban viss ja . Nauda arī ir jāmāk pelnīt.

Edited by diso
+1 Brīdinājuma punkts | Lieks posts. | diso
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Bļe tak vienkārši ban, cik reizes cilvēki ir nobanoti par to, ka nav haki, kāda starpība ir vai nav , galvenais lai izskatās , ka ir ***, ban viss ja . Nauda arī ir jāmāk pelnīt.

cau rafik. :DDDDDDDDDDDDDDD

Edited by diso
+1 Brīdinājuma punkts | Lieks posts. | diso
  • Upvote 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

uzmeta gaisa ari ar servera bug vai ar deagle shaujot? NICE AUTISM, BANS PATIESS, MOD OFF TC!!!!

 

 

 

Eu pedžik , nepizģī manu family uzvārdu. Scofield ir un būs tikai mans , un viņš pastāv tikai rolē , nevis šeit. A nu ka maini , suņa nagla jebanā.

 

yo mark, tu biji labs admins un jaa mike scofield tavs wannabe zog uzvardu

 

 

E: Jebal, Mike Scofield vel izdzesa original Scofield postu, kurs bija ACP saja serveri, es pis kas par moderatoru jebal

Edited by diso
kāds sakars ig ar forumu? // wp
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

nav jau taa, ka taja haka ganjau ari var vel saudities , jo ar fuggu vareja gan metat cilvekus gan saut, LOL POFO + kada tad veida tas calis uzlidoja gaisa, ja ne ar fugga vai kko tamlidzigu????

 

p.s ja FakeScofield nebutu salidis dirsa tam PoFo, tad te nekadus chatlog neprasitu, piemeram, ja si sudziba butu par Arvis_Upite, tad butu 1 posts un tas teiktu: bans patiess, TC. Hipokrati seit samp.lv visi , jebal acite

Edited by - Scofield.
Tevi brīdināja, 10wp.
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Palūgšu no Kamaro kunga čata logu un tad risināsim tālāk visu. Pašlaik šeit vairs nav atļauts rakstīt visiem izņemot apsūdzēto un sūdzētaju, kā arī īpašnieki.

 

P.s. lai nebūtu raksts vienalga par WP tad, sods šajā sūdzībā tiek paaugstināts lidz 10 WP.

Ko viņš tajā čata logā redzēs ? Cmon, parastam lietotājam par šo būtu jau sen bans un viņš varētu teikt ko grib, admini neklausītos. Tagad redz, moderators, tāpēc uzreiz nekā, ja ? Tad jau sanāk, ka droši varu es IG lidot, hakot un teikt, ka tie ir bugi, kad es iznāku no afk. Nu šitā nenotiek...... Beidziet mazgāt cilvēku un miers... Tāpat jau skaidrs, ka banot netaisaties, cerēsiet, ka šo aizmirsīs un lieta slēgta.....

 

 

Skatos, ka te dominē dirsālīšana un savējo pavilkšana. Reti kurš admins rubī šeit, kas ir hax un kas ir bugi. Cmon. Šodien ar kadrs, par čata bugu izbanoja čali. PAR BUGU. Izkikotu un miers, viss būtu ok. Nē, tas nebija savējais, tāpēc bans bija. Kad nevajag, tad admini bano, bet kad vajag, tad pat neredz skaidrus pierādijumus, kas kā uz paplātes uzlikti. Beidziet te filozofēt, te ir haki.

 

Jā, man nav mērķis, lai Scofield dabū banu, vienkārši nevajag vienmēr mazgāties tīram, katram pasprūk. Tas jau saprotams. :)

  • Upvote 9
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Neturi arī mani par muļķi, labi zinu programmas ar kurām ir iespējams viss, tādēļ viss tiks parskatīts.

Tevi neturu. bet dažu labu citu adminu :)

 

 

A ko tu vari pārskatīt ? Vai adminu čats brēca, ka hako vai nē ? Ko ? Šaubos, ka ir iespēja apskatīties datubāzē, vai spēlētājs ar hax lido. Jā, vari paskatīties, vai tika nošauts. Vienīgais..  -_-

  • Upvote 6
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...