• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudziba] Man ari kaut kada cita maha tagad!


BlazinLV

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

Tu bled lohs esi? Cik tu man vari dirst pa shito,es tev saku,iedoshu video kur varu to mahu lock u.t.t. taka nedirs ka ta ir tava

Link to comment
Share on other sites

Tu bled lohs esi? Cik tu man vari dirst pa shito,es tev saku,iedoshu video kur varu to mahu lock u.t.t. taka nedirs ka ta ir tava

 

Ak, tad es diršu ? Tā ir mana, maha, to var apliecināt, mana mafija, un Rifas, jo es pie viņiem ar šo aizbruacu, tad kapēc tu vakar nemeklēji mašinu? Tikai šodien? Tev tikai Elvis apleicinās kā tā ir tava! Gopārs! Ņem bildes, un skaties! P.s Es kad eju off, vienmēr mašinu atstāju bazē. Es prasiju /fixcar meham...

Lock, atslēdzu - http://www.bildites.lv/images/rx2p5b5lcn7m1f1oeu48.png

Lock, aizlēdzu - http://www.bildites.lv/images/rux2ec1b9zbwscqvgm21.png

Link to comment
Share on other sites

Tu bled lohs esi? Cik tu man vari dirst pa shito,es tev saku,iedoshu video kur varu to mahu lock u.t.t. taka nedirs ka ta ir tava

 

Tagad tu pierādi, deram, tev nav video, tas pats būtu, hā man ir Sreen, tu mani Dmoji, bet es nejieliktu sūdzibu, jo man nav pierādijuma, tāpat tev tagad, nav pierādijuma, ka tā ir Tava mašina,

Link to comment
Share on other sites

Tu bled lohs esi? Cik tu man vari dirst pa shito,es tev saku,iedoshu video kur varu to mahu lock u.t.t. taka nedirs ka ta ir tava

Ammm Tu to man saki LOHS? Vispār jā es atradu to mahu pie tavām mājām, bet es varu vinju Lock, Unlock un tada gara!

 

Tad tagad ta maha vairs nav ka shitas luznis bet ir mans elegy! Un tā pat kapēc vienmēr kad es ielogojos SAMP tad mans elegy spawnojas pie tavām mājām??? nav tev nekādu hak?

Link to comment
Share on other sites

AKD,kip nevar but vienadas krasas mashinas,pagaidi man Youtube renderejas video,es Edita ielikshu vinu

Edit:es to Rudim teicu ne tev Artur

Link to comment
Share on other sites

AKD,kip nevar but vienadas krasas mashinas,pagaidi man Youtube renderejas video,es Edita ielikshu vinu

Edit:es to Benjaminam teicu ne tev Artur

 

Pasaki tikai kā tā mašina izkatās tāpat kā mana....

Link to comment
Share on other sites

Ammm Tu to man saki LOHS? Vispār jā es atradu to mahu pie tavām mājām, bet es varu vinju Lock, Unlock un tada gara!

 

Tad tagad ta maha vairs nav ka shitas luznis bet ir mans elegy! Un tā pat kapēc vienmēr kad es ielogojos SAMP tad mans elegy spawnojas pie tavām mājām??? nav tev nekādu hak?

 

Tas saucamais lūzins pieder Elvim, vakar redzēju vāle, pa ielām...

Link to comment
Share on other sites

Teikšu: Jums gan baigās pro maāšinās parādās :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Tas saucamais lūzins pieder Elvim, vakar redzēju vāle, pa ielām...

Es ar tādu nekad neesmu braucis.

Un *** man tadu ja man ir nrg?

Link to comment
Share on other sites

Es negribu ar tiem lūžņiem braukāt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Šitas kas tagad man ir pat 80km stundā nevar uznjemt

Link to comment
Share on other sites

Es ar tādu nekad neesmu braucis.

Un *** man tadu ja man ir nrg?

 

Kādi NRG, vo psc, ari nozakts, tev pieder TAS sūds, Grove, pat zin kas tev bija. :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kādi NRG, vo psc, ari nozakts, tev pieder TAS sūds, Grove, pat zin kas tev bija. :D

Vo bļe! Ja nu viņi tagad vālē ar manu elegy?:D
Link to comment
Share on other sites

Nez,man ar tā ir bijis ,man bija buffalo un tad paradijas ka mana māšīna ir elegy,uztaisiju RR un viss atnaca atpakaļ!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Nez,man ar tā ir bijis ,man bija buffalo un tad paradijas ka mana māšīna ir elegy,uztaisiju RR un viss atnaca atpakaļ!!! ;)

Jautājums! PRIEKšKAM? :D Elegy ir lab;aks :D
Link to comment
Share on other sites

Jautājums! PRIEKšKAM? :D Elegy ir lab;aks :D

Elegy ne sūda nav labāks par buffalo,un buffalo iet uz 110 km/h bet elegy tikai 105 km/h un buffalo labāk vadīt un pa tuksnesi buffalo labāk brauc!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Elegy ne sūda nav labāks par buffalo,un buffalo iet uz 110 km/h bet elegy tikai 105 km/h un buffalo labāk vadīt un pa tuksnesi buffalo labāk brauc!!! :)

Nu labi! Man liekas (Pašam liekas) kad elegy ir labāks, bet katram savas domas! :)
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...