• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdziba] Beate_Heal


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Bella Liepa


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Beate Heal


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Viss sākas ar to, ka es vienkārši braucu ar fūri un tad pēkšņi viņa ar savu infernusu man sāka sekot, apstādināja mani un teica , ka būs sods. Palūdza man izkāpt no auto - es izkāpu un viņa saka atkal - būs sods. Tas vēl nekas tāds, bet tad sākas viss, es viņas visu teikto noliedzu viņa teica , ka viņai ir video reģistrators - es teicu , lai parāda un viss ko viņa man lika izdarīt bija iekāpt mašīna , viņa pat nepielietoja kaut vienu /do komandu vai /me komandu , kas norādītu  kad pastāv tāds video reģistrātors. Tad man fūre pazuda es nevēlējos maksāt sodu par to, ko neesmu darijusi , tapēc es sāku begt no viņas. Sākumā es biju aizmukusi , bet viņa nepārtraukti izmantoja /find komandu tādejādi pārkāpa terminu MG jo viņa man neprasija dokumentus kad apstādināja, kas policistam būtu jaizdara, neprasija kā mani sauc, neparbaudija mašīnas numurzīmes, vienkārši kliedza uz manīm ka būs sods. Tad kad mēs bēgam viņa atrada mani izmantojot /find un no savas dirsas izvilka M4 triecienšauteni , kas ir PG. Sākuma viņa bezsakarā tēmeja ieroci uz mani tad vienkārši mani nošāva, nepielietojot nekādu Roleplay. Es nomiru , atdzīvojos un braucu atkal strādat , bet atkal man neliek mieru Beate Heal. Viņa atkal ar infernus man škērsoja ceļu un atkal izmantoja /find , lai mani atrastu tātad tas jau ir 2x MG. Tad viņa nezinot ne manu vārdu, ne vispār neko par mani viņa vienkārši paņem un uzliek zvaigznes. Kopumā dēļ viņas esmu zaudējusi 2 tūkstošus un nedaudz sačakarētus nervus. Viņu vajadzētu izmest no SFPD vai arī kur viņa ir jo šis spēletajs galīgi neprot pielietot Roleplay.


4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņas.


5. Pierādījumi par Pārkāpumu :9isyllcv2r4ko36be5lq.png


(Screenshots vai Video)


Gaidu atbildi gan no admina, gan no pašas Beates


Ja cilvēks neprot RP, lai mācas, nevis sēž un čakarē cilvēkiem vēlmi spēlēt serverī.

Link to comment
Share on other sites

Vispār es neizmantoju /find. Man bija RP lai uzliktu ieroci. man ir vid kurā tev ir LogOff no aizturēšanas, bet man vēl ilgi jagaida lai viņš ielādējas. kad tas tiks darīts es ielikšu linku. Un tu tur daudz ko esi piemuldējis. Un Arī kad tu biji pie tā benzīntanka tu brauci man virsū un visu laiku triecies Policijas mašīnā lai man sabeigtu auto Tev bija CarDm

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Un es ilgāk jau spēlēju Samp.lv es labāk zinu visu terminus un noteikumus, jo man ir stāstijis brālis un es pati esmu mācijusies. Tu vienkāši gribi lai man Bans, Jail vai izņem mani no CP.

1.kārt es biju prasijusi kā tevi sauc.

2.kārt tu brauci pa zālāju un pa nepareizo ceļa jolu.

3.kārt tev paši bija MG jo tu teici : "tu neatceries mani beat?"

Un es pildu savu darbu un man vienalga vai es tevi atceros vai nē.

Es daru savu pienākumu un saviem draugiem nesamazinu sodu, vienkārši kā dara citi kuri izsprūk ar mazu kukulīti.

Edited by kortess
+1 brīdinājuma punkts | Dubulposts | Kortess
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Un es ilgāk jau spēlēju Samp.lv es labāk zinu visu terminus un noteikumus, jo man ir stāstijis brālis un es pati esmu mācijusies. Tu vienkāši gribi lai man Bans, Jail vai izņem mani no CP.

1.kārt es biju prasijusi kā tevi sauc.

2.kārt tu brauci pa zālāju un pa nepareizo ceļa jolu.

3.kārt tev paši bija MG jo tu teici : "tu neatceries mani beat?"

Un es pildu savu darbu un man vienalga vai es tevi atceros vai nē.

Es daru savu pienākumu un saviem draugiem nesamazinu sodu, vienkārši kā dara citi kuri izsprūk ar mazu kukulīti.

Atsūti savu video.

Un ja jau tu neizmantoji /find kā tu mani atradi? Es ne reizi neesmu taisijusi logoff jo tu mani novāci ar savu M4, tapēc es arī uzspawnojos slimnīca.

Tu vārdu neprasiji un nepielietoji nekādu Roleplay nevienā vietā.

Terminus varbūt māki , ko tas dod ja tu viņus neievēro.

Un kāds sakars ir ar MG?3.kārt tev paši bija MG jo tu teici : "tu neatceries mani beat?"  

Link to comment
Share on other sites

Nu izvērtējot autora aprakstu, pēc viena SS secināt un pierādīt neko nevar, jo nav zināmi ieprēkšēji apstākļi.. ;)

 

Sūdzība aplama

 

TC

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...