• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Mike_Scofield.


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Costa_Jefferson.

2. Administrātora niks spēlē : Mike_Scofield.
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 
http://www.bildites.lv/viewer.php?file=ojiklt3zq6elqih2vymx.png
4. Apraksts par situāciju : Prosta aizbraucu netālu no stacijas,skatījos ments mēģina apcietinat *Bomzi* , jo ķip ko izdarīja,izvilku netālu no viņiem ieroci un gāju sacīt lai laiž vaļā bomzi un grasījos teikt kad šis ir mans rajons, kas šeit notiek , dzīvē p.s, ments neliks uzreiz zvaigznes nevienu vārdu nepasakot un velpietam 3 sec laikā uzbāst 3 zvaigznes mazspg čalim labi tas tā,ments izvelk ieroci un sāk šaut par mani šāvu pretīm un novācu viņu protams, pectam teicu lai bomzis kāp man blakām un jātiņas totāls rp un gudrais scofields iebāž jailā par CS , kad staigāju gar mentu ar ieroci,bļ* tas ir mans rajons tev nedalec un + es rpoju lai viņu izvilktu utt.

 

p.s nesēdēšu 30 min cietumā par neparko ,tagat dabūjis acc un liek katru jaila nepatēmu,drīzumā tu ar savu likšanu jaila vispar pataisīsi visu šeit par freeroom.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Specoju Bruce vismaz 10 minūtes, kad viņš apstādināja to veci.


Vieta, kur tas notika - http://prntscr.com/c4pui6


Neizskatās pēc ballas rajona, ne?


No RP tur vispār smakas nebija, izkāpi no mahas un jau ar uzikiem skraidīji.


Priecājies, ka sods nebija bargāks.


9cf706807ffb47d4bb6ebc0e98631ec7.png


Link to comment
Share on other sites

Es izvilku netālu no viņiem ieroci un pectam izkāpu! , čali kā tu vari zināt kurš ir man rajons kurš nav tev ir PG ,mošk tajā laikā mēs tā daram,dzīvē only piebrauc pie kādas teretorijas kur stāv kādi bandas biedri un sāk šaut bez nekādiem iemesliem,šeit varēja būt tas pats,prosta mēģināju ar rp izglāpt bomzi,kas nebija vainīgs,visiem teretorijas ir vienādas tikai nav ,kas viņam apsargā lai viņas nelīstu un neizdomātu savus noteikumus vsp,tapēc centos ko darīt rp lai glāptu nepatiesu bomzi un velreiz saku mentam bija PG , par to kad 3 sec laikā uzbāza 3 zvaigznes tas nav iespējams dzīvē. :@

Link to comment
Share on other sites

Nu ko tu gribi ar to pateikt,kad tev mēģinu izstastīt situaciju?

 

tur vienā vietā bija report kad rakstīju ko bļa mani izmetat ārā šodien 1x tikai,par jaildm,vakar tu mani izmeti ārā no servera par jaildm ar [1/2] šodien atkal pagadījos jaila nepatiesa un atkal izmet par jaildm un uzraksti 2/2 tu esi gudrs ? kāds sakars 2/2 ja tas atiecas uz to laiku kad sēž jailā,nevis kad izlaiž un iemet atkal,psc ar tevīm.

 

Lieki nepostosim,gaidisim lai augstamstavoši izskata.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...