• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Trevors foruma lietotāju.


Recommended Posts

1. Tavs Niks Forumā : - costa.


2. Apsūdzētā Niks Forumā : Trevors.


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Saspieda 9 disslike vai pat vairāk un nepamatoti,besi šitie kas domā kad ir varoņi.


4. Pierādījumi : http://www.bildites.lv/viewer.php?file=8uhygtjq50o0elh59v1.png


p.s nescrinoju visus jo būtu atkal 20 min kamēr visus ss paņemt,paskataties paši mana profila -> reputacijas un tur redzēsiet katrā reputācija ir redzams viņa niks kā jau ir ss minēts.

  • Upvote 1
  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

 

1. Tavs Niks Forumā : - costa.

2. Apsūdzētā Niks Forumā : Trevors.

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Saspieda 9 disslike vai pat vairāk un nepamatoti,besi šitie kas domā kad ir varoņi.

4. Pierādījumi : http://www.bildites.lv/viewer.php?file=8uhygtjq50o0elh59v1.png

p.s nescrinoju visus jo būtu atkal 20 min kamēr visus ss paņemt,paskataties paši mana profila -> reputacijas un tur redzēsiet katrā reputācija ir redzams viņa niks kā jau ir ss minēts.

 

pats katram manam postam spied disslike. Nepatika tavi raksti,ko tur var darīt?

Pasaki tieši kurš no tiem ir nepamatots?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

pats katram manam postam spied disslike. Nepatika tavi raksti,ko tur var darīt?

Pasaki tieši kurš no tiem ir nepamatots?

Veci tu spied viņus bez apstājas un tas nav paciešami + tev vispār nav reputācija,modi lai izskata šo,pats aplauzīsi kājas.  ;)

  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Veci tu spied viņus bez apstājas un tas nav paciešami + tev vispār nav reputācija,modi lai izskata šo,pats aplauzīsi kājas.  ;)

Kā bez apstājas,lasu topiku,lasu cilvēkus kas komentē šo,ieraugu raksts kurš man nepatīk,uzreiz disslike.

Visiem nevar būt tāda gaume kā tev :) Ko izsaka,nav reputācija?

Nesāc raudāt vēl ka citiem nepatīk tavi ieraksti,raksti sūdzības par visiem tad.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Veci tu spied viņus bez apstājas un tas nav paciešami + tev vispār nav reputācija,modi lai izskata šo,pats aplauzīsi kājas. ;)

mierīgāk, izsitēj .. Edited by kortess
+1 brīdinājuma punkts | Lieks posts | kortess
Link to comment
Share on other sites

Vēlos redzēt noteikumu kur tāda lieta ir aizliegta,kaut vai arī nēesmu tā darījis.

Gribu redzēt noteikumu,kurš aizliedz tā izdarīt,ja nemaldos,tad tāds nav!

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kā bez apstājas,lasu topiku,lasu cilvēkus kas komentē šo,ieraugu raksts kurš man nepatīk,uzreiz disslike.

Visiem nevar būt tāda gaume kā tev :) Ko izsaka,nav reputācija?

Nesāc raudāt vēl ka citiem nepatīk tavi ieraksti,raksti sūdzības par visiem tad.

Gluži tu tikai manējos skaties un uz katra posta disslike,tas nozīmē kad tev ir naids pret mani un tapēc bezjēdzīgi spied to disslike lai man būtu zema reputācija  :|

 

mierīgāk, izsitēj ..

Pagaidam vel esmu mierīgs Rio bļ*

 

p.s veci ir gan vispār tāds noteikums -8 disslike nevar spiest viena ravienā par to tiek banots uz 7 day un 3 wp dod. Vajag palasīt noteikumus foruma.

Link to comment
Share on other sites

Gluži tu tikai manējos skaties un uz katra posta disslike,tas nozīmē kad tev ir naids pret mani un tapēc bezjēdzīgi spied to disslike lai man būtu zema reputācija  :|

 

Pagaidam vel esmu mierīgs Rio bļ*

 

p.s veci ir gan vispār tāds noteikums -8 disslike nevar spiest viena ravienā par to tiek banots uz 7 day un 3 wp dod. Vajag palasīt noteikumus foruma.

Ja tev nav grūti,tad noskrīno to,un ieliec šeit,lai es arī viņu varu izlasīt :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja tev nav grūti,tad noskrīno to,un ieliec šeit,lai es arī viņu varu izlasīt :)

Diemžēl man ir grūti un beidzam šeit lieki postot,vienkārši sagaidīsim moderatora gala vārdu un viss pats redzēsi to noteikumu,ja vien viņš ir spēkā. :wub:

Link to comment
Share on other sites

Lietotājs Trevors tiks sodīts ar 7 dienu suspendu par dislike spamošanu. Tur acīm redzami, ka tā ir spamošana.


Paldies par sūdzību, slēdzu ciet.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...