• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Enrique World, Michael Bryant, Mack Makaveli


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Zac Taylor


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Enrique World, Michael Bryant, Mack Makaveli


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : CP, DM, DM


4. Kā vainas dēļ tas notika : viņu


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : 


  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Fail, pricom tur es?:DDDD Neesu vainigs ka tu ietriecies manī, man rp bija.... :DDDD Un + par taviem GSG Kakerīšiem vispār nerunāsim, atradies pareizais kurš spēlē pēc noteikumies... :DDDDD Vnk terras sāc zaudēt un nezini ko darīt?:D Par mani sūdzība aplama....

  • Upvote 4
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Fail, pricom tur es?:DDDD Neesu vainigs ka tu ietriecies manī, man rp bija.... :DDDD Un + par taviem GSG Kakerīšiem vispār nerunāsim, atradies pareizais kurš spēlē pēc noteikumies... :DDDDD Vnk terras sāc zaudēt un nezini ko darīt? :D Par mani sūdzība aplama....

kursh nu butu runajis kviepli. Pashi autsti kad adminu nav tik pa terru mauc ar hph un surf ble 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

kursh nu butu runajis kviepli. Pashi autsti kad adminu nav tik pa terru mauc ar hph un surf ble 

Eu Taylor, Tu vispar aizver muti. Par tevi nerunasim.... Un gribu redzet kur es ar hph tgd pa terrām maucu. Jūsus GSG bez KAX ir nulles....

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja uzskatat, kad opozīcija jeb pretinieks pārkāpj noteikumus, tad pašiem nevajag atbildēt ar to pašu...

 

Bet izskatījās, kad pats centies izprovocēt Enriki, braucotblakām šim, gaidot kustības

 

Michael_Bryant un Mack_Makavelli tiek sodīti ar 60 minūšu cietumsodu par DM

 

TC

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...