• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudzība] Mark_Lane


Recommended Posts

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

 

 

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

1. Tavs niks spēlē :Trevor_Hitman

2. Administrātora niks spēlē :Mark_lane
3. Pierādījumi par pārkāpumu :Diemžēl nebūs tas ss kur iemeta :( Jo kad iemeta jailā , izlidoju cari pasaulei mani kikoja.       http://prnt.sc/c8wt7c
4. Apraksts par situāciju :Braucu ar Howiju un velvienu pacanu , gsg bija terra , es biju ārpus zonas , un skatījos , pēc 2 min ielika mazais ernests ielika jailā.

 

P.S - Zinu, ka par cietumu pierādījumus neņem, bet tas nav reāli nu . Ne par ko iemet jailā, Howijs var liecināt ka braukājos tikai viss. GSG ir iesaistīti , viņi redzēja ko es daru. UN TAGAT LAI NEBŪTU TĀ KA TC , PAR CIETUMU PIERĀDĪJUMUS NEŅEM.

Iemet pierādījumus mazais.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pats jau atdzīsti, ka biji terrā ar gsg. Brauca Ballas, un šāvi nost viņus, palīdzēji terru paņemt.


Varbūt nebiji tieši iekšā terrā, bet blakus biji, un palīdzēji.


  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

Pats jau atdzīsti, ka biji terrā ar gsg. Brauca Ballas, un šāvi nost viņus, palīdzēji terru paņemt.

 

Biju ārpus zonas. Un mierīgi braukājos ar savu mahu , Howijs var apstiprināt.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Biju ārpus zonas. Un mierīgi braukājos ar savu mahu , Howijs var apstiprināt.

Protams braukājies, tikai tevi terrā redzēju ar m4 berot. 

  • Upvote 1
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

 

Protams braukājies, tikai tevi terrā redzēju ar m4 berot. 

 

Sāksim ar to ka pat man nebija ieroču , nevajag te daudz pūst :)

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tu esi retards, vai ? 3h jailā par to, ka čalis braukājās apkārt ar mašīnu. Nu wtf. Ja vēl stundu iemestu - nu maybe ok, bet nejau 3h. Agrāk 3h nemeta cietumā pat par max cs un dm. Rādi video vai kādu ss. Random jaili čista, es ebat.... Čista palikuši es pat nez kādi... Kkādi random sodi, wannabe 1337. Es ebat.

 

 

Paldies par wp, bet labu cilvēku dēļ esmu tos gatavs nopelnīt.

Edited by kortess
+1 brīdinājuma punkts | Lieks posts | kortess
  • Upvote 5
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tu esi retards, vai ? 3h jailā par to, ka čalis braukājās apkārt ar mašīnu. Nu wtf. Ja vēl stundu iemestu - nu maybe ok, bet nejau 3h. Agrāk 3h nemeta cietumā pat par max cs un dm. Rādi video vai kādu ss. Random jaili čista, es ebat.... Čista palikuši es pat nez kādi... Kkādi random sodi, wannabe 1337. Es ebat.

 

 

Paldies par wp, bet labu cilvēku dēļ esmu tos gatavs nopelnīt.

Nu tev nav pierādījumi ka kautko daru , tad unjail. Reāli neko nedarīju , braukājos ārpus zonas kur gsg pret ballasiesm karoja , un hops mani iemeta jailā.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...