• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[sūdzība] Mark_Lane!


Recommended Posts

ivm50xps4n6m2xljr4.png

 

820898_m.png

 

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

 

 

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

1. Tavs niks spēlē : Van Mayer

2. Administrātora niks spēlē : Mark_Lane jeb Ernests !
3. Pierādījumi par pārkāpumu :   
http://prntscr.com/c90kwc

4. Apraksts par situāciju :ar galvu? *** danāk līdz manīm SS par to kā nomaini cilvēkam patvaļīgi nick? Bljed vēl būtu viss ok, bet ne *** uz MAYER! Šis ģimene ir ilgāk nekā Tu spēle bljed šai komūnā! Sāc beidzot domāt ar galvu! Zjbal, atveru apelāciju/ sūdzībības tur tikai par Tevi! Un pārsvarā esi pats kļūdijies! Godīgi sakot visi grib lai Tu ej prom no acc!!! Es to saku visu vārda! Pieaudz un tad vari atgriezties! Tas sāk reāli besīt!  

GAIDU NO TEVIS LINK KUR ČALIM DEVA ZAĻO GAISMU NICK MAIŅĀ! Kā arī ja izlaidi no cietuma viņu padomā lōģiski kas pa *** IR EDD? KAM PASE BLJED VARĒTU BŪT EDD? TU to vismaz padomāji pirms acceptoji! Vai Tev nav ar ko domāt? LŪDZU pazūdi no acc amata! Tev Tur nevajaga vairs būt! Bija viens ACC 12/13 gados kas tiešām bija ar smadzenēm, bet ne TU! Paldies par Uzmanību!

 

 

Atceramies, ka bez pierādījumiem sūdzība tiks slēgta un tu tiksi sodīts (posts tiks uzskatīts par lieku un sodīts ar 10% warn.).
Šajā sadaļā drīkst rakstīt tikai administrācija un topika autors. Pārējie , kuri postos saņems 10 procentus warn!

 

 

 

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Pats nika mainītājs teica,ka ir atļauja dota, cik nu es varu ticēt tam, bet cik zinu ģimenes galva šeit jau sen nespēlē, tādēļ nomainīju.

Protams, ja ģimenes galva spēlētu šeit, un būtu pretenzijas, tad savādāk.

Lai skatās kāds augstāks.

Būtu teicis kāds Mayer ğimenes loceklis, tad savādāk, saprastu un liktu nomainīt.

Cik atceros nesen nomainīja niku uz Ray_Redler, nekādu pretenziju nebija, par cik ģimenes galva nespēlē šeit.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pats nika mainītājs teica,ka ir atļauja dota, cik nu es varu ticēt tam, bet cik zinu ģimenes galva šeit jau sen nespēlē, tādēļ nomainīju.

Protams, ja ģimenes galva spēlētu šeit, un būtu pretenzijas, tad savādāk.

Lai skatās kāds augstāks.

Būtu teicis kāds Mayer ğimenes loceklis, tad savādāk, saprastu un liktu nomainīt.

Cik atceros nesen nomainīja niku uz Ray_Redler, nekādu pretenziju nebija, par cik ģimenes galva nespēlē šeit.

Nu tā nav mana problēma kad nespēle Redler! Sāksim ar To kad Mayeri cik ir tik viņi ir ! Un jauni vairs nebūs! Atrhur_Mayer bija galva, bet vairs nav tāka! Mums ģimene ir vēl daži palikuši!  ATCERIES toreiz jau Dereckam biju teicis kad 4lvl skraidija ar Mayer uzvārdu! SAMP.lv JAUNI Mayer`eri nav un nebūs! OLD spēlētāji tik ir! DONE!

Un sāksim ar to kas tas pa ""Edd"" vārdu? Man LV pasē varētu būt vārds ''Kcc''? Nu bišk padomā ar galvu?  

E: Kā arī tas čuvaks man liekas tev 4x sūtija report ar daudz izsaukum zīmēm, bet tev pajebatj!

Edited by MAYERS
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...