• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par [Serveri]


CharmZ-

Recommended Posts

Problēmas apraksts - Tātad, es nopirku māju pa diviem miljoniem, bet azimirsu viņā ielikt naudu, tāpēc to zaudēju, nākamajā dienā es nopirku māju pa 500k, ieliku naudu mājas kontā, un devos uz ballīti (IRL) atnāku no rīta mājās, domāju paprikoloties iekš samp, ienāku un man rāda, ka es esmu bezpajumtnieks, un esmu izmests no organizācija.. es protams, nesapratu, kā tas ir iespējams, bet samierinājos ar to, taču šodien es nopirku māju par 2 milj. pie slimnīcas, ieliku 20k mājas kontā un devos braukt ar smago mašīnu, jo strādāju prizmā, un man pēkšņi parādīja, ka mana māja ir pārdota valstij, es aizbraucu uz savu māju, un skatos, ka viņa pārdodas pa 9000 :D es protams pasmaidīju, un centos to nopirkt, bet neizdevās.. tagad esmu bomzis, bez mājas un mašīnas dēļ kaut kāda debīla servera buga. Iespējams tas tāpēc, ka mājas pirkšanas laikā man piederēja viesnīcas numurs...

 

https://failiem.lv/u/3cmmv664

 

Pieprasu 3,5 miljonu kompensāciju par zaudēto īpašumu, nerviem un laiku.

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...