• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība]Mike Scofild.


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Berry Snow (Bet Filmēja Anthony Wade) 

2. Administrātora niks spēlē : Mike Scofild
3. Pierādījumi par pārkāpumu :

 


4. Apraksts par situāciju : Video viss ir redzems, viss arī ar aprakstu.
  • Upvote 9
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Poh par WP, bet te vajdzētu acc off skočam. Pārāk daudz sakāpis puisim jau ir.

Edited by Classic
+1 brīdinājuma punkts | Lieks posts | Classic
  • Upvote 10
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kā parasti nav nofilmēts sākums, kur jūs pirdāt man pakaļ ar 3 mentu mahām, kad es mierīgi maucu ar īrēto.

Jūs apstādinājāt mani un kādas 3 minūtes tizli stāvējāt uz vietas un tad man reāli apnika.

RPot, kad admin čats spamojās kā nenormāls ir vienkārši neiespējami, viss izskatās apmēram šādi http://prntscr.com/ccer6r

Kā arī jailā es jau sevi vakar iespundēju.

Pašam PG nauda :(

Krč mentu loģika - huiņa.

 

Par atdzīvošanos - tupi no speca iegāju un izgāju.

  • Upvote 1
  • Downvote 7
Link to comment
Share on other sites

Rakstu tādēļ, ka tas ir mans video un es viņu filmēju, zinu kā viss tur notika.


 


Kā jau vienmēr cenšas uzrakstīt kaut kādu ļevu sūdu, lai tikai visi tev noticētu, šoreiz tā nebūs puis. Mēs redzējām, ka pabrauci pa zāli, pārsniedzi ātrumu, tev uzreiz sākām dzīties pakaļ. Tad mums pievienojās vēl 2 policijas mašīnas, viena īsti rp nemācēja, tajā brīdī mācījām, jo redzi nav jau administratori kas pamāca roleplay. Tad /r čatā Berrijs uzrakstīja, ka papildspēki nav vajadzīgi un lai brauc prom, visas mašīnas uzreiz aizbrauca. Tad tu sāki mukt, un tāpēc es sāku filmēt jo zināju, ka ja mūk tad sāksies nonrp hujņa pat no administratora puses jo administratori šijā serverī domā, ka var darīt ko grib un viņi par to netiks sodīti. Domā man interesē tas, ka tu sevi iemeti cietumā? Tu visu to cietumu vari ar /spec atsēdēt, kā arī tu sevi iemeti par PG,QS, NonRP, RPAvoid tu man teici, ka iemeti sevi uz 3 stundām?? UZ 3 STUNDĀM? Manu draugu par DM ielika uz 6 stundām, tad kur ir ļoģika? Izdomājiet vienreiz normālu sodu sistēmu nevis tā - šis man nepatīk metīšu uz 6h, ā šis man patīk metīšu uz 1h. Mazliet jau paliek pa traku visas tās jūsu izdarības, kā jau Beņa augšā teica, šis jau ir par daudz, par daudz hujņas savārijis esi lai te nekas nebūtu. Šoreiz ar tukšiem vārdiem netiksi sveikā cauri. Par to atdzīvošanos? Iegāji /specā un izgāji? Tad varēji pateikt, ka tā bija, nevis paņemt mašīnu un aizbraukt. Varēji kā godīgs spēlētājs pateikt, lai nošaujam tevi, ka bugs, ka atdzīvojies. Tādēļ nedomāju, ka tas bija kaut kāds bugs.


  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pabraucu pa zāli jāmauc ,laikam, ar 3 māšīnām un ar emkām rokās :DD


Normāla loģika.


Savu es jau pateicu.


 


P.S Man tavi dislike nekrata.


  • Upvote 3
  • Downvote 8
Link to comment
Share on other sites

 

Pabraucu pa zāli jāmauc ,laikam, ar 3 māšīnām un ar emkām rokās :DD

Normāla loģika.

Savu es jau pateicu.

 

Neviens pat no mašīnas neizkāpa, kāda emka, var redzēt, ka viss ko tu tagad gribi ir izmantot to, ka nav nofilmēts video sākums un vērst to par labu sev, izdomājot kkādu hujņu,ka ar 3 mašīnām tur braucām tev pakaļ, ar emkām rokās un vēl kaut kādām hujņām, taču tev nesanāk, nav ticami puis  :) 

Manās acīs tagad esi zemāks par bedri, neatbildi.  <_< 

 

E: OHO, Man tas video ir, tūlīt vēl redzēsim, ka sameloji par emkām rokās. :D

Link to comment
Share on other sites


 


Tu jau teici, ka mums bija m4 rokās? Tajā video ir m4? hmm...


Pats sev bedri roc melojot :D


Link to comment
Share on other sites

 

 

Tu jau teici, ka mums bija m4 rokās? Tajā video ir m4? hmm...

Pats sev bedri roc melojot :D

 

Kā dziesma saucās ?? Un jā ņemtiet viņam nost adminu nahren tāds admins visu bojāt tik prot. UN man ir jautājums *** viņš braukā kad serverī daudz cilvēku kuri hako un demo a scofildam uz visu pajāt pavadāshu kravas 

Edited by MatT's
+1 Brīdinājuma punkts || Lieks Posts || MatT's
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...