• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[SŪDZĪBA] James_Klon , Amedeo_Scarpelli


Recommended Posts

Veidot sūdzību tikai pēc šādiem kritērijiem:


 


1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Cobe_Wolfstreet


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : James_Klon , Amedeo_Scarpelli


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : DM


4. Kā vainas dēļ tas notika : viņu


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : https://failiem.lv/u/53uhgd76#_


(Screenshots vai Video)


  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Vec, tev CS, sākumā mēs tev pieklājīgi palūdzām, lai tu ej prom, tu nepakļāvies, un mēs tevi novācām, pēc tam, tu to atkārtoji 2x, nav taka pa traku? acīmredzams, ka pats uzprasījies.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Neko man nepalūdzāt, aizgāju paskatīties ,ko darat un viss. Pluss tev bija CS, kad ienācu iecirknī tu visu laiku tēmēji uz kādu par neko.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Neko man nepalūdzāt, aizgāju paskatīties ,ko darat un viss. Pluss tev bija CS, kad ienācu iecirknī tu visu laiku tēmēji uz kādu par neko.

Pat ja nebūtu palūguši, tev tur CS, jo RL tu taču apsardzes dežūrtelpā neieietu pačillot, vainetā? Un runājot, pa rot tēmēšanu, tur jau tā lieta, k atu redzēji, ka es tēmēju, bet visam ir savi iemesli, so ja.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pat ja nebūtu palūguši, tev tur CS, jo RL tu taču apsardzes dežūrtelpā neieietu pačillot, vainetā? Un runājot, pa rot tēmēšanu, tur jau tā lieta, k atu redzēji, ka es tēmēju, bet visam ir savi iemesli, so ja.

1. Es nesen biju Kārtības Policists. 2. Tu vispār nebiji tavumā man , kad James mani pirmo reiz nodmoji..

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ļoti gaidīju šo video :* tev pašam cs,jo ej tur kur dokumenti  mums stāv varbūt turbir slepeni dokunenti? nevienam tas neko nemaina vai tu biji policists vai nē, ieradies tur tikai pastāvēt.

Link to comment
Share on other sites

Šeit būs sūdzība aplama, tapēc tu iegāji tajā telpā kur nevajadzēja, nepaklausies policijai, tur vajadzēja uz cietumu vest tevi, bet būtu grūti jo tu ganjau muktu prom.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...