• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Riffa_Mendez


_Gatis_

Recommended Posts

 Tavs niks spēlē : Paul_Red

 Administrātora niks spēlē : Riffa_Mendez
 Pierādījumi par pārkāpumu :
http://clip2net.com/s/3BS5SyW
 Apraksts par situāciju : Man uzlika banu uz 365 dienām par hakiem , bet man nekādu haku nebija , man pēdējās piecas dienas visulaiku kārās internets un ja karas internets nevar normāli paspēlēt , mans spēles cilvēks raustās un citi ganjau domā ka tie ir haki . Es mierīgi braucu ar rolleri un man kārtējo reizi kārās , es braucu un spēle man lagoja , kad atkārās biju kaut kur uzlidojis augšā uz kaut kāda paugura kurš ir pie tilta (Netālu no LS un SF robežas ) . tad es mierīgi apgriezos un braucu uz savu darba vietu. Kad pēkšņi atkal sāka kārties un tad pēkšņi parādās ka bans man ir.. 

Link to comment
Share on other sites

Šī jau nav sūdzība, bet drīzāk apelācija..

 

Adminu čats kārtīgi spamojās par Speedu.

Visai dīvaini izskatījas, bet lagus arī neizslēdzu, parcik tev uzrādās ''147'', bet ja reiz čats spamojās, nobanoju.

Lai lemj citi kolēģi.

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Es tiešām neizmantoju nekādus hakus , Mans internets  bieži vien raustās , kā piemēram šodien tas bija :(

Link to comment
Share on other sites

Pateicu saviem vecākiem vakar lai iegādājas citu interneta rūteri , šodien aizbrauca un paņēma , tagad man ir labāks internts un nekārsies spēle , lūdzu , šodien jau varēšu spēlēt ? 

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...