• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība Par Adminu] Jesicca Cookie


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Berry Snow

2. Administrātora niks spēlē : Jesicca Cookie
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 
http://prnt.sc/ce508t 
4. Apraksts par situāciju : Bija saruna ar Jessicu sakot ka es noerpošu kā pārģērbjos pēc kā paņemšu skinu no gsg lai man būtu nēģeris ar dreadiem, bet šī nepiekrita pēc kā, pateicu "Tad *** tu vispār nāci te un man smadzenes pissi?", jo vairākas reizes teleportēja, pēc kā jims bija jau atbraucis un man vairākas reizies teica "ej *** nīdētāj" "ej *** svīdētāj" un viņam vispār nekā nebija? nepaņēmu ss jo nedomāju ka izbanos bet lūk čat logs. 

 

[18:13:14] (( Berry_Snow: Tad *** tu vispār nāci te un man smadzenes pisi? ))

 
[18:13:19] - Jesica_Cookie: čau
 
[18:13:19] (( Jim_Mendez: nahu.j tu nīdi? )) (ieliku punktiņu savādāk nevar saprast ko viņš pateici)
 
[18:13:25] (( Berry_Snow: nerunā low rp hakerīt )) 
 
[18:13:26] (( Jim_Mendez: kas nepatik pisies )) (lūk atkal pasaka man lai es "pišoties"
 
[18:13:31] - Sludinajums: [iNFO] Meklē labi apmaksātu darbu!. Atsutija: Haidens_Brokley. Telefons: 5765
 
[18:13:31]         Sludinajumu parbaudija N-Times: Bryan_Lee
 
[18:13:34] (( Berry_Snow: ej palidienes citur nevis caur musu hood ))
 
[18:13:34] (( Jim_Mendez: kāds low rp? ))
 
[18:13:40] (( Jim_Mendez: ej nīdi ))
 
[18:13:43] (( Jim_Mendez: svīdejs ))
 
[18:13:44] (( Elias_Crosby: omfg ))
 
[18:13:45] (( Jesica_Cookie: izvēlies izteicienus, skaidrs?  )) ( un lūk viņa man atbild uz manu "izteicienu" pēc kā jimam nekas netiek pateiks vai pat tiek izbanot kā es šajā gadījumā tiku izbanots) 
 
[18:13:50] (( Elias_Crosby: jims mendez nav krutc ))
 
[18:13:51] (( Berry_Snow: Nu banosi vel tagad? ))
 
[18:13:54] (( Berry_Snow: useless. ))
 
[18:13:58] Elias_Crosby noslapeja dzineju
 
[18:14:02] - Sludinajums: [iNFO] Meklē darbiniekus uz karjerās. Atsutija: John_Legend. Telefons: 856512
 
[18:14:02]         Sludinajumu parbaudija N-Times: Bryan_Lee
 
[18:14:03] (( Berry_Snow: gl tev. ;) ))
 
[18:14:04] Berry_Snow iedarbinaja dzineju
 
[18:14:07] (( Jesica_Cookie: gl tev ))
 
[18:14:30] Berry_Snow noslapeja dzineju
 
((teikšu tik godīgi pret parastiem spēlētājiem))
Link to comment
Share on other sites

Tev bans paties, vēl priecājies, ka tik veigli izgāji cauri. 


Ir par Jimu pierādījumi, respektīvi ss? Katrā ziņā neredzēju, jo viss čats spamojās. Ja ir, tad taisi sūdzību par spēlētāju. 


Un, protams, bugot neļaušu. 


TC.


  • Upvote 1
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Patiess raksta ar diviem ''s'' burtiem, to būtu jāiemācas pirms dodies par main administratoru  :) 


nesaskatu tur nekādu ooc insultu, unbano lai var rpot un netaisi kkādu pasaules galu par to, ka viņš tev paprasija *** tu pis pratu viņam.


  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

šeit neiet runa par nekādu bugošanu, labi neļāvi neļāvi, bet kāpēc tad visu laiku teleportēji un kko čakarējies man klāt pēc kā pateici, ai ne tomēr nē, pēc kā nav pierādījumi par Jimu? nu tiešām, es varu visu čata logu ielikt visu, no paša sākuma ejot spēlē ja tiešām vēlies redzēsim visu kā viss bija, un tu pati redzēji ka viņš arī pats pateica "ej *** svīdēj" "kaut kas nepatīk pisies" "*** tu nīdi" utt, un tu tiešām teiksi ka nav pierādījumu? smiekli pašai nenāk?

 

 

E: vel kur jābūt tik bērnišķīgam ka ir jāapvainojas no vārda "***" "pisies", pēc kā tad vienkārši izbanojam žargona vārdus? 

 

E: pati par sevi sūdzību nevari aizvērt. :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...