• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Steve_Cook - RPavoid, NONrp, MG, CS


Recommended Posts

Tātad, es kā mafijas dalībnieks esmu krimināls tēls šajā serverī un centos apzagt personu (nozogot viņa auto), pēc ieraudzītā sludinājuma.

Es piezvaniju viņam, sarunaju tikšanos prominādē, jo parasti tur neviens nav, kā arī speciāli uzvilku rollera ķiveri, lai nevarētu redzēt manu seju.

Kad es palūdzu viņam izrādīt auto no iekšpuses no ārpuses, mēs iesēdāmies transportā, lai parakstītu dokumentus par auto pārdošanu un īpašnieka maiņu,

es izvilku ieroci deagle, kurš bija aizbāzts aiz džempera un tēmēju ar to uz viņu, prasīdams vai nu naudu vai mašīnas dokumentus.

Par cik viņš nevarēja zināt, kā es izskatos, tā bija idēali izplānota zādzība.

Taču, par nelaimi - ar savu lowrp viņš prost uzmeta mīksto, bez rp izmeta mani no auto un aizbrauca prom. Pieprasu banu šai personai, ne mazāk kā 3 dienas vai arī kompensāciju auto cenas apmērā.

 

Apsūdzētais - Steve_Cook (videoklipā viss redzams no A līdz Z)

 

https://www.youtube.com/watch?v=RGsQoOc1SZ4&feature=youtu.be

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja tu vēlies darīt kautko šādu tev sākumā kautkas šāds ir jāsarunā ar adminu un pēc tam ar pašu spēlētaju,citādi te tagad katrs otrais šādi darītu.

P.S sūdzība arī nav pēc parauga.

Edited by winDeN-
Paldies! // wind.
Link to comment
Share on other sites

Ja tu vēlies darīt kautko šādu tev sākumā kautkas šāds ir jāsarunā ar adminu un pēc tam ar pašu spēlētaju,citādi te tagad katrs otrais šādi darītu.

Wow, man ir jāsarunā ar adminu, lai es varētu rpot?

Visi jau ir pieraduši pārdod savus auto vai da jeb ko citu ar vienu komandu, pielietojot tieši 0 no rp principiem.

Es saprastu, ja apzagtu banku vai kādu benzīntanku, kurā nebūtu persona, kurā es vienkārši rpot pret tukšu gaisu, taču šis patiešām ir pārkāpums, jo cietušais bija in-person un rēķinājās ar visādām sekām.

Tā ir, ja nepazīstamiem cilvēkiem (ar rollera ķiveri galvā :D ) pārdod savus transportus.

Šajā gadījumā ar adminu nebija sāsaskaņo tieši nekas.

 

Pretējā gadījumā aidā - freeroam SAMP.LV

Link to comment
Share on other sites

Wow, man ir jāsarunā ar adminu, lai es varētu rpot?

Visi jau ir pieraduši pārdod savus auto vai da jeb ko citu ar vienu komandu, pielietojot tieši 0 no rp principiem.

Es saprastu, ja apzagtu banku vai kādu benzīntanku, kurā nebūtu persona, kurā es vienkārši rpot pret tukšu gaisu, taču šis patiešām ir pārkāpums, jo cietušais bija in-person un rēķinājās ar visādām sekām.

Tā ir, ja nepazīstamiem cilvēkiem (ar rollera ķiveri galvā :D ) pārdod savus transportus.

Šajā gadījumā ar adminu nebija sāsaskaņo tieši nekas.

 

Pretējā gadījumā aidā - freeroam SAMP.LV

Jau ir freeroam samp.lv,tas jau ir sen.

Bija tev gan jāsaskaņo vismaz ar adminu,un pec tam adminam bija jāuzjautā vai tas cilvēks piekrīt,jo nez kapēc neviens kautko šādu nedara?? 

Un vēl tev arī bija PG,jo tu rpoji kautko kas tev nav,viņš tev mierīgi varēja caur pajautāt caur /do,lai tu parādi,ka tev ir ierocis,un ja tu neparādītu viņš varētu mierīgi pārtraukt situāciju,viņš arī tagad to varēja,jo tu rpoji kautko,kas tev nav un tu viņam caur /do nepaprasīji,vai viņs piekrīt tam,ka tu rpo Deagle,kas tev nav.

Lidz ar to,šļūc dirst.

Edited by winDeN-
Kāpēc tik rupji? Nākamreiz rausi vārnas pa pilnu programmu. // wind.
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...