• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Bob Stefani


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Anna_Atslega

2. Administrātora niks spēlē : Bob_Stefani
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 
http://prntscr.com/cgonnj un http://www.samp.lv/index.php?/topic/89647-s%C5%ABdz%C4%ABba-bob-stefanos/&do=findComment&comment=733514
4. Apraksts par situāciju : Tātad, atradu SS, kur mūsu ex-īpašnieks un pašreizējais lvl7 administrators, rāda savu high-RP, kuru viņš NU TIK ĻOTI grib ieviest šajā, atļaušos sacīt, sūdu bedrē . :) Vēl mana sūdzība ir par to, ka Bob Stefani ir kautkāds Leitixa gayboys un, ka viņš arī ir ļoti slikts šāvējs, kas admins tiešām nedrīkstētu būt... Un visbeidzot sūdzība ir vēl par to, ka Nav no Baznīcas ielas nevar, nu vienkārši nevar izskatīt manu apelāciju kopš 27. augusta un sūdzību par moderatoru no 4. septembra, kas tam invidīvdam jau sen būtu jāizdara, ja jau windens saka, ka viņš ir vienīgais, kas te kautko uztur dzīvu. :( #NostArIngusuNoBaznīcasIelas

 

P.S Lūgums izteikties visiem, kam ir grupa Lietotājs vai kautkas labāks par to!

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Tapat viņam paļubom neko nenoņems ubļudaks jobanais , dirsālīdējs.

Cik fcking nabadzīgi

Edited by winDeN-
Bans uz nedēļu, r/o uz nedēļu, kthxbai. // wind.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tapat viņam paļubom neko nenoņems ubļudaks jobanais , dirsālīdējs.

Nevaru nepiekrist kā parasti tiks cauri sveikā :D

 

Kādā sakarā 1.lvl acc izskata sūdzības par 7.lvl acc?

Derētu nopērt.

 

SŪDZĪBA ESMU IESAISTĪTS BĻED

 

#NOSTARINGUSUNOBAZNĪCASIELAS

Edited by winDeN-
Neesi gan. Aizver žaunu pirms to nav izdarījis kāds cits, ok? // wind.
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tapat viņam paļubom neko nenoņems ubļudaks jobanais , dirsālīdējs.

Cik fcking nabadzīgi

100% Pirka savas ''Īpašnieka'' pieejas, kur viņam pat neiedeva 1337 vai full acp forumā, protams, tas ir smieklīgi, bet nu tāds jau mums tas Nav ir, Kuldīgas izsitējs. :)

 

Link to comment
Share on other sites

es domāju, ka ingusam no baznīcas ielas ir jāiet prom.

Edited by winDeN-
es domāju, ka tu šeit nedrīksti postot. // wind.
Link to comment
Share on other sites

ā un jā

PoFo attieksme vispār ahūnā.

Čalis iemet 4.lvl par lowrp :DD

http://prnt.sc/cgoo5b

Edited by winDeN-
Izmanto pogu "Edit" un visu, kas tev sakāms - liec vienā postā. Ņemot vērā to, ka šeit ir pierādījumi, warns un bans piespriests netiks. // wind.
Link to comment
Share on other sites

Es legit domāju, ka windenam pietiktu ēst no dibencauruma, jo nu 3. reizi pieteikties par adminu, lai vergotu Ronaldam? Tas ir legit zemāk par jebkuru adminu, kas te jebkad ir bijis, man pat ir žēl tevis. ;/ Un, lūdzu, nemētā kruto ar savu 1.lvl adminu, jo pašlaik tu neesi nekas. 

D I R S Ā L Ī D Ē J S xoxo

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...