• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[sudziba]Jack wolfie,kevin vendetta b3st m3nt1 3U


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Carl Redwood


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Jack wolfiekevin vendetta


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :tatad es sežu blakus mehāniķim mašinā jo vins bija man naudu parādā un vinš brauca uz banku pēc tās tad random ments piemeta priekšā un random gribēja nostādināt un vinš random sāka bēgt es tur vispar neko neizdarīju jo sēdēju blakus tātad gribētu lai vins ieliek savu video kuru viņš it kā filmē un tur bus pierādijumi ka es sēdēju blakus .Starpcitu ta ir fucking kārtibas policija takā viņš vispār nevarēja apstādināt mūsu mašinu.


4. Kā vainas dēļ tas notika :Viņa un šofera


5. Pierādījumi par Pārkāpumu :https://files.fm/u/m88aqw8w#_


(Screenshots vai Video)

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ceļu policija man paziņoja par jūsu pārkāpumiem, pēc kā mūsu sadarbības nolūkos sākām tev dzīties pakaļ.


Tu biji kopā ar mehāniķi. Vairākas reizes tikāt bridināti /m, taču nekāda reakcija nebija. Kad beidzot man un Kevinam izdevās jūs apturēt, mēs jūs sašņorējām. Mehāniķis tika arestēts par bēgšanu no kārtībniekiem, tu par bēgšanu no ceļiniekiem.


Cik noprotu, ceļinieki nepaspēja uzlikt /su


+RL Pašvaldības Policija var apturēt jebkuru transportlīdzekli, tikai lai sastādītu protokolu ir jāizsauc Valsts policija.//Likumi


  • Upvote 2
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

tu esi galigi debils ? es vispar blakus sedeja un man nekadu problemu nebija ar celu policiju zvaigznes nebija taka beidz dirst 

 

dirst butu beidzis mazais pidar!

-carls 

Edited by Džonijs.
+1 wp // Džonijs.
Link to comment
Share on other sites

tu esi galigi debils ? es vispar blakus sedeja un man nekadu problemu nebija ar celu policiju zvaigznes nebija taka beidz dirst 

 

dirst butu beidzis mazais pidar!

-carls 

Kurš to būtu teicis? Tev bija problēmas ar ceļiniekiem un tu aizbēgi, vismaz spriežot pēc tās manas informācijas. Te sūdzība aplama,tc.

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cik IG uz rokas drīkst būt naudas? :D

100k ja nemaldos, tā kā sanāk arī jails par CS... :D

Edited by Džonijs.
Atļautais ir 500k un tas skaitās PG. Tev šeit nav jāposto. +1wp // Džonijs.
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

 

Kurš to būtu teicis? Tev bija problēmas ar ceļiniekiem un tu aizbēgi, vismaz spriežot pēc tās manas informācijas. Te sūdzība aplama,tc.

 

Melis melis kartupelis es vispar tikko biju ienacis on pirms 2minutem un uzreiz iekapu meha maha tapec nedirss vispar celinieki nebija on.

Un pasaki savam boyfriendam ka vins ir stulbs jo drikst 500k but uz rokas butu labak noteikumus izlasijis pirms dirsis

Link to comment
Share on other sites

500k ir max cik var but uz rokas,un tagad musari vispar bleg niafigel pa daudz atlaujas,sen galva nav dabujusi,skatos ka Winchesteriem jajiejaucas,un jaizmaca tie pajoli ir :D

Edited by Džonijs.
+1 wp // Džonijs.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...