• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība]Par mūsu tīro Daumantu


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) -Selīna

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Daumants_Chastwood

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :Dm Cs Nonrp šaušana!Un šis ir Moderātors?

4. Kā vainas dēļ tas notika :Viņa

5. Pierādījumi par Pārkāpumu :http://prntscr.com/chwvnw

(Screenshots vai Video)

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Kāds sakars moderatoram ar IG Profilu? Vecais, es jau tā biju ieslēpies kaut kādā ielejā, lai nebūtu atklāti redzams, pietupos un šāvu pa mentu kurš mani iepriekšējā dienā arestēja. Tā loģiski padomājot, čalis tev priekšā cenšas nogalinā cilvēku, kāda iemesla pēc tu viņam stāvi aiz muguras un skaties?

  • Upvote 3
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Kāds sakars moderatoram ar IG Profilu? Vecais, es jau tā biju ieslēpies kaut kādā ielejā, lai nebūtu atklāti redzams, pietupos un šāvu pa mentu kurš mani iepriekšējā dienā arestēja. Tā loģiski padomājot, čalis tev priekšā cenšas nogalinā cilvēku, kāda iemesla pēc tu viņam stāvi aiz muguras un skaties?

 

 

Paša azīšanas MG. ielikšu ss pēc kā tu mani nošavi.Es nevarēju neko izdarīt bet tu nenoslēpsi faktu ka taisiji DM.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kāds sakars ar MG? Čalis mani iepriekšējā dienā arestēja, kā no tā var izdabūt MG? :D Tev tur ir SS, no SS nepateiksi, ka tur ir DM. Tu redzi ka es šauju, mirklī kad cilvēks šauj, IC iemeslu neatradīsi.

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

tas ir ***, nevis moderators. ne velti vinjam vards ir daunjmants cheatwood

 

 

Pilnība piekrītu vēlāk ielikšu viņa AA ielādēšu tulīt.Daumants jūtas baigais kad uzliek sūdzību vēlas kaut ko panākt ka viņam ir taisnība.Pēc mūsu @Snow* Lūguma AA    http://prntscr.com/chx4ew

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tas ir IC čats bļed, bet paļubom būs kāds gudrinieks no acc staffa, kurš izdomās nobanot.

Nosaucu Raitu par trani IC čatā un norāvu banu.

Welcome to samp.lv ^_^

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tu smejies? :D Tas ir IC čats. :Dhttp://prntscr.com/chx9js LOL. :D

 

 

 

Kam mums moderātoru kas nezin kas ir AA un ooc ins?Ko tu vispār šeit dari puika?Nu jā kā daudzi saka Tu esi atpalicis.....Admin Abuse [AA]

 
   Servera lietotājiem ir jaciena servera administratori. Jebkāda aizvainošana OOC čātā ir sodāma. Soda apmērs ir atkarīgs no pārkāmuma.
 
Apvainojot administratoru - sods sakot ar 7 dienu banu un beidzot ar 14 dienām.
Apvainojot īpašnieku un viņa darbu - sods sakot ar 14 dienu banu un beidzot ar 28 dienu banu.
Apvainojot administratora ģimeni - sods sakot ar 14 dienu banu un beidzot ar 20 dienu banu. 
 
 
 
Out Of Charter Insult [OOC Insult]
 
   OOC Insult - /b, /f vai /r čatā cilvēku aprunāšana. Proti, ja tev ir kādas pretenzijas pret kādu spēlētāju un tu viņu sāc "apdirst" OOC čatos tas ir uzskatāms kā roleplay pārkāpums un Jūs par to varat tikt sodīts.
 
OOC Insults jautājuma formā - Sods sākot ar 1 dienas banu un beidzot ar 2 dienu banu! 
OOC insūlts, apvainojot vecākus, ģimeni- Sods sākot ar 10 dienu banu un beidzot ar 20 dienu banu! 
Ja OOC Insults ir vienkārši insults, tad sods sākot ar 2 dienas banu un beidzot ar 7 dienu banu!
 
Nejauc Ooc insūltu ar Admin abuse
Link to comment
Share on other sites

Nu, kur tu redzi /b vai /f čatu? :D Un lūdzu beidz jaukt moderatoru ar administratoru. Mums ar IG nav nekāda sakara.

Es neaizvainoju viņu OOC, es to teicu IC. Un jā, ja nezini kas ir mix, tad ko tu te vēl dari?

Link to comment
Share on other sites

 

 

 
   Servera lietotājiem ir jaciena servera administratori. Jebkāda aizvainošana OOC čātā ir sodāma. Soda apmērs ir atkarīgs no pārkāmuma.
 
Apvainojot administratoru - sods sakot ar 7 dienu banu un beidzot ar 14 dienām.
Apvainojot īpašnieku un viņa darbu - sods sakot ar 14 dienu banu un beidzot ar 28 dienu banu.
Apvainojot administratora ģimeni - sods sakot ar 14 dienu banu un beidzot ar 20 dienu banu. 
 

 

Tu tak esi pajols :D Bišk palielināju fontu, lai tev dalec.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tu tak esi pajols :D Bišk palielināju fontu, lai tev dalec.

 

 

Man ar šitiem Lowakiem negribas čhatot a nu jā mike skaists wp būs sūdzība nu bet takš daumants aizsargās viņš takš moderātos .........

Link to comment
Share on other sites

Man ar šitiem Lowakiem negribas čhatot a nu jā mike skaists wp būs sūdzība nu bet takš daumants aizsargās viņš takš moderātos .........

Oj, man ļoti pis tas wp :D

Paskaties uz sevi atsaldeni 13 gadīgais :D

IC no OOC nemāk atšķirt un mani par lowaku sauc, pis taisni mazā.

Edited by Snow*
+5 Brīdinājuma Punkti | 3 Lieki post + Biedru apvainošana | Snow*
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Oj, man ļoti pis tas wp :D

Paskaties uz sevi atsaldeni 13 gadīgais :D

 

 

 

Vot sapratu kapēc tevi izmeta Bobs no adminiem. Tu vienmēr visus apdirs cip Rek kaut kāds kids.Viņam tādus sūdus nevajadzēja bet tu saproti kas ir sūds...Vienmer dirsies......

Link to comment
Share on other sites

Oj, man ļoti pis tas wp :D

Paskaties uz sevi atsaldeni 13 gadīgais :D

IC no OOC nemāk atšķirt un mani par lowaku sauc, pis taisni mazā.

sudfilds

Edited by Snow*
+1 Brīdinājuma Punkts | Lieks Posts | Snow*
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Da Daumants ir kautkads tirlins pa dzivi,kipa RP dievs,tikai no RP ne suda nemak,dirs ka vienigais serveri,kas pielieto visslabak RP.ka citi nemak :D
Bet kad erpoju ar vinu,tad nevienu /try komandu neredz,redz tikai ka lowigi megina ar /me un do aiziet ,*** jobanais bleg :D

Link to comment
Share on other sites

Da Daumants ir kautkads tirlins pa dzivi,kipa RP dievs,tikai no RP ne suda nemak,dirs ka vienigais serveri,kas pielieto visslabak RP.ka citi nemak :D

Bet kad erpoju ar vinu,tad nevienu /try komandu neredz,redz tikai ka lowigi megina ar /me un do aiziet ,*** jobanais bleg :D

 

 

Tu vēlies būt baigais Daumant bet tāds neesi samierinies ka daži ir labāki nekā tu...Es Zyga vieta tevi atlaistu no Moderātoriem,neesi palnijis moderātoru kā čalis rakstija tu neesi palnijis to ar savu atieksmi.

Paceļu

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

AIM :D lode lido škibi :D

 

Kur kas slido šķībi.Man tāda sajūta kka tu viņu glāb.Ja esi īpašnieks tomēr būtu jauzvar taisnībai nu bet tu esi īpašnieks jālemj tev.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...