• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Elise_Crosby :*


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Costa_Jefferson.


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Elias_Crosby.


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Nu ko lai saka varonis :DDD , ieslēdz hph ,bet terru tāpat nemāk aizstāvēt,šitādus nabagus,bez video vaidzētu banot.


4. Kā vainas dēļ tas notika : da viņa.


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : https://www.youtube.com/watch?v=T-9F1TV1D0Q&feature=youtu.be


 


p.s kad vienreiz pieaugsi?


visiem tik dirst pa kreisi ,labi māki,bet paskatas uz tevi,lows esi 365 tik raaut jedzi,un ar hakiem.

Link to comment
Share on other sites

Neko nenoliegšu,kapāju ar hph un vso,priecīgāks? 365 ,TC,samp apnika :) jāiet dzīvi izbaudīt :)

 

P.S:Latviešu valoda nav tava stiprā puse,iemācies kaut nik rakstīt,bet kuru tas pišh?;)

Edited by Čhengalis....
Link to comment
Share on other sites

Neko nenoliegšu,kapāju ar hph un vso,priecīgāks? 365 ,TC,samp apnika :) jāiet dzīvi izbaudīt :)

 

P.S:Latviešu valoda nav tava stiprā puse,iemācies kaut nik rakstīt,bet kuru tas pišh? ;)

Tinies ātrāk prom.

 

Rakstīju to vārdu Elise tapēc kad Elias izsklausās pēc vecenes vārda sikaļa,ej ātrāk izbaudi dzīvi un piereizes izvēdini nervus,runāt mācies,lasi vairāk grāmatas,bye.

Link to comment
Share on other sites

Tinies ātrāk prom.

 

Rakstīju to vārdu Elise tapēc kad Elias izsklausās pēc vecenes vārda sikaļa,ej ātrāk izbaudi dzīvi un piereizes izvēdini nervus,runāt mācies,lasi vairāk grāmatas,bye.

Pēc tava rakstītā sapratu vienu,tavu 12 gadīgo seju,kas atrodas aiz tā ekrāna,var smuki tā...redzēt,noslauki asaras,un ej tālāk virtuālajā dzīvē drāzt savus traņus,kamēr es lasīšu grāmatas....

Link to comment
Share on other sites

Pēc tava rakstītā sapratu vienu,tavu 12 gadīgo seju,kas atrodas aiz tā ekrāna,var smuki tā...redzēt,noslauki asaras,un ej tālāk virtuālajā dzīvē drāzt savus traņus,kamēr es lasīšu grāmatas....

:DDDDDDD smagi teikts gudriniek.

 

Man ir 12 gadi,laikam neizproti dzīves jēgu,tev derētu paņemt striķi un tad palasīt grāmatas,tu esi siks autis***,kas visiem diršs virsū taka varonis,tad kad dzirdēju 1. reizi tevi sarunā domāju,wtf kas tas par retardu ir. Tava balss ir pēc autista ritīgi.

 

Tak aizej pieaudz.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...