• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Sergej,kova obligāti iečeko!


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Costa_Jefferson.


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Sergejs_Winchester.


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Karoč lieta tāda,vnk viņu nobanoja 3 reizes serverī,visi domā kad viņš pērk unban ,bet tā nav patiesība par 1 min laika nevar tā normāli visu nopirkt,vienreiz biju ar visiem winchesteriem sarunā un dzirdēju,vnk to čali sergej nobanoja par hph un čalis ša iejiešu datubāzē un noņemšu banu un viņš nepērk unbanu,vnk kautkā noņem no kovas datubāzes unban sev un tā jau ir kāda 4 reize,vēlos lai šo lietu atrisina un vnk lai tas urļaks sēž zem bana kā tam pienākās.


4. Kā vainas dēļ tas notika : VIŅA.


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : Nevajag.


  • Upvote 2
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Eh.. čalim nepatīk kad viņam terras ņem nost... tu zini to kad šī sūdzība ir bezsakarīga ;)!

Man ir bijuši kopumā pa šim trijām dienām 3 bani 2 no Richarda un 1 no James ,bet kā jau zināms ir tāda iespēja kā punkti kurus var savākt ļoti īsā laikā un ļoti daudz "PayPal" tur arī ir tas bugs ,bet nu es viņu vairs netaisos izmantot jo ja mani velreiz nobanos došos turpināt spēlēt W.o.W vai CS:GO un WWE 2K16 .

 

P.s. Tiksi no manis vaļā ,bet pārējie Winchesteri atriebs mani dublūtā ! VIENS PAR VISIEM VISI PAR VIENU!

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Eh.. čalim nepatīk kad viņam terras ņem nost... tu zini to kad šī sūdzība ir bezsakarīga ;)!

Man ir bijuši kopumā pa šim trijām dienām 3 bani 2 no Richarda un 1 no James ,bet kā jau zināms ir tāda iespēja kā punkti kurus var savākt ļoti īsā laikā un ļoti daudz "PayPal" tur arī ir tas bugs ,bet nu es viņu vairs netaisos izmantot jo ja mani velreiz nobanos došos turpināt spēlēt W.o.W vai CS:GO un WWE 2K16 .

 

P.s. Tiksi no manis vaļā ,bet pārējie Winchesteri atriebs mani dublūtā ! VIENS PAR VISIEM VISI PAR VIENU!

Nemaz neliekās kad tevi ir 18. :DDDDDDD

 

Tas pēdējais teikums kur p.s ir ,liekas kad raksta kāds bērns,jūs man nevienu zonu vel neesat atņēmuši :DDDDD,man besi nepatiesi cilvēki kā tu,kas neprot novertet ko izdarījis,tikko vel bija terra,neko nedabūjāt :D es zvēru kad noņemšu visas zonas tev nost :)

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nemaz neliekās kad tevi ir 18. :DDDDDDD

 

Tas pēdējais teikums kur p.s ir ,liekas kad raksta kāds bērns,jūs man nevienu zonu vel neesat atņēmuši :DDDDD,man besi nepatiesi cilvēki kā tu,kas neprot novertet ko izdarījis,tikko vel bija terra,neko nedabūjāt :D es zvēru kad noņemšu visas zonas tev nost :)

ko tu vispār noņemt vari?  :D  :D  :D  :D  :D  :D

pa vienam jūs, kā mazuļus drātēju

Edited by Džonijs.
+1 wp // Džonijs.
Link to comment
Share on other sites

Vecit,Kur tev pieradijumi par kautko tadu,ka kovas datu baze vins sevi unbano,kur? 
Pieradijumi nav,taka ej senot sieviete.... Kautkadu murgu izdomajis,lai tikai nobanotu vinu,jo zini ka bez terram paliksi,calis apmizas jau

Tagad meginas tikt no Winchesteriem prom,neizdosies tev vecit,VG tevi izliek ka meslu,no sakuma iemacies uztemet pareizi
Un beidz raudat skype ka kautko papis :D

Apvainojies,ka aizgajam no tada loha ka tevi? :D

No sis sudzibas nekada jega nav,TC var vert ciet

Edited by Džonijs.
+1 wp // Džonijs.
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu, ko var raudāt par kaut kādām zonām!!!!

Katram liderim ir javac aktiva komanda, kas māk šaut, un jābūt aktīviem.... 

Un ja tava komanda tāda nav, tad neraudi un samierinies ka esi dunduks :D

Un adminiem vajadzētu varāk aktivitāti ne tik forumā, bet IG, un arī pa dienām

Savādāk, salien visadi brīnumi ON un dodas gan terras, gan citaas huinjaas

Edited by Džonijs.
+1 wp // Džonijs.
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...