• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par Ryan_Ross un Emilio Hitman


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Lianio_Won_Wolfe


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Viņi ir divi Ryan_Ross jaunais mērs un viņā palīgs Emilio_Hitman


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Ieeju serverī, paskatos kādi līderi ir on. Ieraugu ka serverī sēž jauns mērs - Ryan_Ross. Nu protams ilgi nedomādam zvanu augšā. Šis man saka lai braucu uz domi. Nu ko, ilgi nedomādams nesos arī. Aiznesos, ieeju domē, nu un protams man liek iedot pasi. Iedodu pasi, protams ar RP, nu un nejau ar tiem īsajiem RP. Viss kārtībā. Blakus man stāvēja džeks laikam vārdā Jānis_Freeman, vai kaut kā tā. Un viņam arī prasa iedot pasi ar RP. Viņš arī iedot pasi, un te pēkšņi, skatos Jānis pazūd, a kur? Nu protams Emilio bez jebkāda RP to džeku ir invitojis domē. Nu labi. Tagad mana kārta. Pasi iedodu viss ok, nu tagad būs prieki. Bet nekā, Ryans uzreiz mani invito, es protams atceļu, un jautāju kur darba līgums un pasi vai atdos. Emilio tur blakus kaut ko bravūrīgi runajas, bet nu beigās, Ryans saka lai ejam iekšā. Iegājām, es viņam jautāju kur ir mans darba līgums un pase. Un tad protams ar parastu rp atbild - līgums uz galda un pase arī. Nu un viss tālākais gan bija pēc RP.. 


4. Kā vainas dēļ tas notika : Cilvēka negribēšana kaut ko darīt - SLINKUMA PĒC! 


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : Divas bildes, es domāju ka daudz ko izteiks... 


http://bildites.lv/images/ggyjbnrm/12824/original Tusējam domē, un tur var redzēt ka Jānis ir pieņemts uz pārbaudes laiku, bet tālak nekā no Rp nebija... 


 


http://bildites.lv/images/pacmehf4/12824/original Un te jau esam ārā, un jautaju lai atdod pasi un līgumu parakstīt. 


 


Ceru ka šie divi nepaliks nesodīti un šādiem vairāk iespēja būt par mēra līderi tiks liegta. 


Atdodiet labāk iespēju vadīt domi kādam citam nevis vienkārši ielienat kaut kur, un neko nejēdzat.. 


  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kāds tev tur NonRp??RL uz domi nāk ar savām drēbem un ar to līgumu, reāl es tevi pieņēmu uz pārbaudes laiku tas nozīme pāris dienas tevi pārbaudīšu, ja būsi labs tad būs japaraksta līgums ja nebusi pietiekami labs tad neko.

Link to comment
Share on other sites

Kāds tev tur NonRp??RL uz domi nāk ar savām drēbem un ar to līgumu, reāl es tevi pieņēmu uz pārbaudes laiku tas nozīme pāris dienas tevi pārbaudīšu, ja būsi labs tad būs japaraksta līgums ja nebusi pietiekami labs tad neko.

 

RL tā nenotiek, uz pārbaudes laiku. RL ir viss uzreiz ar līgumu, jo bez līguma strādāt nedrīkst. VID paņems tāpat vien... 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...