• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sudzība James Klon


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Janis Freeman


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :James Klon


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :Nu,viņš mani dm`oja,kad centos uzpildīt degvielu.


4. Kā vainas dēļ tas notika :Viņa


5. Pierādījumi par Pārkāpumu :


(Screenshots vai Video)

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Labāk paskatāmies, kad gāji offā, ko to nenofilmeji, būtu skaistāk. Bijām jau taisījušies apcietināt a tu paņem /q, kad tevi par to šauj /q, jailā tevi tik admini var ielikt, jo dēļ šī dome pārvēršas par low.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Varu apstiprināt ka šitas kas ielika sūdzību nu tāds NONrperis ir, pats izprovicē un tad liek sūdzību un tēlo nevainīgo jēriņu. Uzskatu ka apsūdzētais nav pelnijis cietumsodu un šodien sanāca tik nice ar James_Klon RPOT.

Edited by Snow*
+1WP | Lieks Posts | Snow*
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Varu apstiprināt ka šitas kas ielika sūdzību nu tāds NONrperis ir, pats izprovicē un tad liek sūdzību un tēlo nevainīgo jēriņu. Uzskatu ka apsūdzētais nav pelnijis cietumsodu un šodien sanāca tik nice ar James_Klon RPOT.

Pareizi teikts, lūdzu newarnot, cilvēks tikai patiesību pasaka.
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Paklau,ja jums ir kādi pierādījumi,ka es nonRP,tad taisiet sūdzību,nevis krājiet postus...

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

sudziba aplama tc

janis freeman 365 bans par nepatiesu sudzibu velreiz tc .

Edited by Snow*
+1WP | Lieks Posts | Snow*
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

sudziba aplama tc

janis freeman 365 bans par nepatiesu sudzibu velreiz tc .

Labs :D 

 

 

Paklau,ja jums ir kādi pierādījumi,ka es nonRP,tad taisiet sūdzību,nevis krājiet postus...

Paklau, pašam varbūt pietiek postus krāt un te dirst virsū, lai taisām sūdzību, nejau man grūti izsēdēt Cietumsodu.

Link to comment
Share on other sites

 

sudziba aplama tc

janis freeman 365 bans par nepatiesu sudzibu velreiz tc .

 

To tu jau gribētu gan...:D

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Labs :D

 

 

Paklau, pašam varbūt pietiek postus krāt un te dirst virsū, lai taisām sūdzību, nejau man grūti izsēdēt Cietumsodu.

 

Tad ko tu dirs par kaut kādu nonRP,ja tev pat pierādījumu nav?Gudri dirst nav malku cirst!

Edited by Snow*
+1WP | Dubultposts | Snow*
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tad ko tu dirs par kaut kādu nonRP,ja tev pat pierādījumu nav?Gudri dirst nav malku cirst!

Nebija RP avoid? Es zinu, ka pats atzīsti to, bet negribi jau sprēgāt administrātoru acīs, ar saviem RP avoidiem. Labi, davaj, next post Administrator..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...