• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība [Jim Cortez]


Ralfs.

Recommended Posts

ivm50xps4n6m2xljr4.png

 

820898_m.png

 

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

 

 

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

1. Tavs niks spēlē : Mark_Remington

2. Administrātora niks spēlē : Jim_Cortez
3. Pierādījumi par pārkāpumu : https://failiem.lv/u/ppeq6um9
4. Apraksts par situāciju : CSN -  Kur ir rakstīts, ka tas ir ERPĒ termins ? Pieņemsim, ka tāds ir. Kapēc citi admini par to prosta izkiko no servera ? Bet šis indivīds ir iedomājies iemest jailā. Nu pieņemsim , bet kāds sakars ar CSN pāŗkāpšanu, Ja man infernusu samet slipi, un esviņu kruķiju ārā uz ceļa ? Pastāstiet man šito figņu, švaki saprotu , CSN zinu, bet neepieņemu to, ka esmu ko pārkāpis, varētu būt, ka braucu pa ātru, bet tas bija ārpus apdzīvotām vietām, un nekādi neapdraudēja nevienu. RL ko jūs darītu, ja jums samestu auto ? KĶertu grāvi, vai kruķītu pa abi, pa kreisi, galvenais lai nesasistu.

 

Iesaku šitam acc off, jo serverī redzu reti, un šaubos, ka es vienīgais par viņu sūdzos. [Manas domas, no šodienas būšu pareti on, 28. vakarā un 29. datumā šito čuvaku vispār neesmu redzējis]

Par šito bija jāmet jaila. - https://failiem.lv/u/hxpgrper

 

 

Atceramies, ka bez pierādījumiem sūdzība tiks slēgta un tu tiksi sodīts (posts tiks uzskatīts par lieku un sodīts ar 10% warn.).
Šajā sadaļā drīkst rakstīt tikai administrācija un topika autors. Pārējie , kuri postos saņems 10 procentus warn!

  • Upvote 1
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Bobs ierosināja šo, viņš vel pa /o to rakstija, Boba kungs šeit man piekritīs.

Un par aktivitāti, esmu aktīvs, katru vakaru esmu on, kolēģi piekritīs.

Bobs vel piekodināja pa /o, lai nepārkāpj ātrumu un vispār CSN. 

  • Upvote 4
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...