• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Mike Wolferine,Marks Pogodins


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Nick Reigns


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Mike Wolferine,Marks Pogodins


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Marks piedāvāja samainīt mašīnas. Ar rp uztaisiju līgumu,visu izdarijām,viņa draugs kam bija mašīna parakstija līgumu,un kad sakām mainīt pārdevu Mike savu mašīnu,viņi iekāpa mašīnā un aizbēga. Nepabeidzot maiņu-Apscamojot mani.


4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņu


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video) Kenneth,no mana org redzēja to,vid arī ir(Sorry par slikto kvalitāti ka filmēju nez kādēļ paliek slikta bet saprast var) : https://failiem.lv/u/7gbgy93y#/view/scammers.avi;play


Link to comment
Share on other sites

1. Līgumā tikka ierakstīts tas ka mēs mainamies ar mašīnām? Tieši tā, nebija minēts par auto mainīšanu.

2. Līgums ir sastādīts bez mērķīgi, jo varējam mainīt kautvai cilvēkus, jo iepriekš kā teicu, nebija minets par auto.

3. Ja vēlies mainīt auto pasauc administrāciju. Tākā pats sevi iegāzi. 

Mašīna tikka parasti uzdāvināta. Līgums ir sastādīts nepareizi. 

Link to comment
Share on other sites

1. Līgumā tikka ierakstīts tas ka mēs mainamies ar mašīnām? Tieši tā, nebija minēts par auto mainīšanu.

2. Līgums ir sastādīts bez mērķīgi, jo varējam mainīt kautvai cilvēkus, jo iepriekš kā teicu, nebija minets par auto.

3. Ja vēlies mainīt auto pasauc administrāciju. Tākā pats sevi iegāzi. 

Mašīna tikka parasti uzdāvināta. Līgums ir sastādīts nepareizi

Man ir arī full vid,kur sākumā saki ka mainīsim auto so... Tas īsti neko nemaina. Tu mani apscamoji.. 

Link to comment
Share on other sites

Bet runa ir par līgumu. Līguma tas netika ielikts. Es parakstiju tukšu līgumu. Un tu pats pārdevi. Es jau nezinu neko. Slikti ar atmiņu. Varbūt dāsns esi, ja jau autiņus dāvini. Tākā jā. Visa fīča tajā, ka līgums tikka parakstīts tukšs. Istajā dzīve takš neparaksta tukšus, vne? Tapēc ir jāpieraksta. Un dotajā brīdi tu esi pats vainīgs.

Link to comment
Share on other sites

Bet runa ir par līgumu. Līguma tas netika ielikts. Es parakstiju tukšu līgumu. Un tu pats pārdevi. Es jau nezinu neko. Slikti ar atmiņu. Varbūt dāsns esi, ja jau autiņus dāvini. Tākā jā. Visa fīča tajā, ka līgums tikka parakstīts tukšs. Istajā dzīve takš neparaksta tukšus, vne? Tapēc ir jāpieraksta. Un dotajā brīdi tu esi pats vainīgs.

Nekas nebija tukš. Neizlasiji līgumu ja domā ka tukš. Sākumā vēl jautāji vai filmēju.. Vari šēit nepostot,nav jēgas,tevi nekas neizglābs.

Link to comment
Share on other sites

Un cipa tas tevi glābs, vajadzēja izklāstīt to, kad tur tajā līgumā kautkas ir rakstīts, nevis atagad te pats kautko lokas ārā, lai cipa domātu, kad esi bez vainas pats

Link to comment
Share on other sites

Un cipa tas tevi glābs, vajadzēja izklāstīt to, kad tur tajā līgumā kautkas ir rakstīts, nevis atagad te pats kautko lokas ārā, lai cipa domātu, kad esi bez vainas pats

Kā jau teicu,jūsu posti nepalīdzēs. Atgūšu savu mantu,jūs skammojāt nemēģiniet izlocīties. Pietiks šeit postot.

Link to comment
Share on other sites

Pietiks bezjēdzīgi postot un malt vienu to pašu, nākamie ieraksti pēc šī saņems +1 brīdinājuma punktu.


Gaidiet servera administratora lēmumu.


Link to comment
Share on other sites

Tiešām?

Edited by Cruzyii
Pacelt drīkst katras 48 stundas. | +1 brīdinājuma punkts // kortess
Link to comment
Share on other sites

Tātad piedāvāju vienu iespēju, kas patiktu abām pusēm.Tātad šie divi scameri atdos auto atpakaļ Nikam un neviens nebūs sodīts.Lūgums iepostot šeit atbildi,bet ja neesiet ar mieru tad attiecīgi ļoti bargi sodīšu par scam.Gaidu atbildi no šiem scameriem! Pagaidām atstāšu vaļā.


Lūgums atgriezt auto vienas dienas laikā, jo pretēji scameri tiks sodīti.


  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

24h laika atdot atpakaļ Nick auto , pretējā gadijumā abi scameri saņems banu par Appišanu!

Link to comment
Share on other sites

Tu tagad mācīsi kas mums jādara? Baigi gudrs.. visas pretendzijas pie viņa.. :D Tev smiekli nenāk?Tu cilvēku apscamoji, auto Tu pārdevi tālāk un auto vairs nav atgriežams. Tāka auto jau ir atdots, tad jūs abi divi scameri Mike Wolferine un Marks Pogodins tiks sodīts ar 365 dienu banu par appišanu.


Šis varēja viss nenotikt,ja būtu mierīgi atdots auto un notiku atvainošanās,bet takā nekas nenotika  - paldies par sūdzību, slēdzu ciet!


 


Auto tika atgriezts! 


  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...