• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Aleksa_Cyrex


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Teds_Simpsons


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Aleksa_Cyrex


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : gribeju pieteikties prizma un vinja izvilka ieroci es uzrakstiju qs nonrp vinja mani nosava


4. Kā vainas dēļ tas notika : QS NONRP


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : http://www.bildites.lv/images/gcr536j2/15795/original


Edited by kortess
Sadaļā Sūdzības par Servera spēlētājiem virsraktam obligāti jābūt pēc šī parauga: [Sūdzība] Vārds_Uzvārds. Piemēram, [Sūdzība] Arthur_Cortez. Šoreiz izmainīsu topika nosaukumu, nākošreiz pats. // kortess
  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Kādeļ savu draugu aiz muguras ar ieroci nenobildēji? + Mēģinājāt aplaupīt James_Demayo,pēc kā lūdzāties "Prizmā " es atteicu,pēc ka sākāt mani šaut!

 

P.s - Tev ir MG,jo kā zināji kad esmu līdere? Bet tavam draugam CS,MG!

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Es kā viņas vīrs biju tur un visu redzēju, pats jau uzprasījies. Pats vien sāku beefot un šaut, tagad raud. <3 Es esmu viņas vīrs. axax

Edited by kortess
+1wp | lieks posts // kortess
  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tas jau tā ka es prasīju vai var prizma un mans draugs nemaz nesava, Vismaz viņš lieto rp.... Un kāpēc nošāvi mani ja es vienkārši stāvēju

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tas jau tā ka es prasīju vai var prizma un mans draugs nemaz nesava, Vismaz viņš lieto rp.... Un kāpēc nošāvi mani ja es vienkārši stāvēju

 

 

Tu pieskrēji priekšā kad viņš man uzbruka,tādēļ "CrossFire" ! 

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Ir redzams kā Aleksa tēmē pāri tavam kreisajam plecam, no screena vien nesapratīsi, ka DM vai nonrp, vai QS. Nepieteikami pierādījumi.

 

Kortez, iebāz to WP sev dirsā sīkais.

 

 Biju iesaistīts, arī rakstīšu.

Edited by Ziginiex
3wp // Ziginiex
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...