• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Frenk_Capone un Enraged_Barons


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Leo_Galante


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Frenk_Capone un Enraged_Barons


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Es kā taksists, spawnojos San Fierro, biju izdomājis ka šoreiz uz LS nebraukšu ar darba taksi, bet ar īrētu mašīnu. Paņemu Sabre, un braucu tātad uz LS. Pie LS barjeras, kas atrodas netālu no Prominādes, man no pretējās joslas saka lai stājos malā, bez nekāda iemesla. (redzams caur bildites.lv kur ir 2.png). Es turpinu savu ierasto ceļu caur pilsētas centru, braucot garām OG Loc Burger Shotam, bet tur mani sāk taranēt ar mentu mašīnu un beigās to salauž. Tad mani apsaukā un sit blakus sēdošais policistam, kurš bija Enraged_Barons. (Uzreiz reportoju par MG,CS,DM. Protams admini nav on un neskatās kas notiek. >.<) Tad man uzliek roku dzelžus un sagaida lai es kāpju mašīnā, tad ir neliela diskusija kurš ir gudrāks, pēctam man noņem roku dzelžus un sāk uz manīm vilkt ieročus ārā, un tas Enraged_Barons mani vienkārši līdz nāvei piekauj.


ŅEMIET VĒRĀ, KA NEVIENA PĀRKĀPUMA MAN NAV. NEVIENAS ZVAIGZNĪTES, NEKĀ. PAT NETEICA KĀDA VELNA PĒC MANI APSTĀDINĀJA UN MAŠĪNU SALAUZA.


4. Kā vainas dēļ tas notika : Frenk un Engraged ļoti augsts IQ. (sarkasms, do you get it?)


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : http://bildites.lv/a/7y28jgvg#nzu2h8cp


Tur ir 4 bildes. Secība ir šāda. 2->1->3->4.


Secība tāda ačgārna var izskatīties, jo kā gudrs cilvēks samaisiju ciparus vietām.


 


Link to comment
Share on other sites

1.kārt,sekots tev tika par bēgšanu no policijas,

2.apturēts jo pirms robežas pa kalnu nesies uz max ātrumu

3. par Enraged baronu neatbildēšu,tas jāizskata viņam pašam

4. Esi pats screenshotojis savu OOC insult. 

5. Tev tas bija RP avoid,varēji normāli apstāties un samaksāt sodu par ātrumu nevis mukt pa visu pilsētu. 

Link to comment
Share on other sites

Nevienā brīdī tur nav kalna? Es pirms barjeras nobremzēju, vel speciāli braucu lai nesačakarētu mašīnu.

Man tas nebija rp avoid, jo tu nemaz rp neuzsāki, tikai kautkādu huiņu. Varēji tā arī pa savu rāciju pateikt, jūs tiekat apstādināts par ātruma pārsniegšanu, nevis kautkādu fufeli.

Un sods man netika nekāds uzlikts. Neviena zvaigznīte, un ātruma pārsniegšana netika reģistrēta.

OOC Insult ja? Ja tu kā normāls cilvēks neizproti ka es ar uzliktiem roku dzelžiem nevaru pakustēties, un mani par to dauza un vel dirš virsū, tad savādāk par debīlu nosaukt Tevi nevarēja.

Link to comment
Share on other sites

kā nav kalna? pirms barjeras pie benzīntanka tā nesies,ka mašiina lidoja pa kalnu.

Neuzsāku rp?'' /m Apturiet auto cela labaja mala un izsledziet dzineju!'' šis binds neko neizsaka? tu vnk aiznesies

kad piebraucaam likt sodu,beegi CR.

Starpcitu,neiesitu tev nevienu reizi. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...