• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība Par [Andrew_Williams]


Recommended Posts

ivm50xps4n6m2xljr4.png

 

820898_m.png

 

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

 

1. Tavs niks spēlē :Danny Greene

 

2. Administrātora niks spēlē : Andrew William
 

3. Pierādījumi par pārkāpumu : http://prnt.sc/cqot0f
 

4. Apraksts par situāciju :Es Biju Braukājies Ar Domes Mašīnu Pa Staciju Un Netiešam Ietriecos Takšu Siena.Un Es Nepaspēju Sākt Rakstīt Jo Man Polacijas Kungs Teica Jāmaksā  Sods Es Teicu Labi.Kad Samaksāju Sodu Es Ātri Rakstu (( /Do Pēc Trieciena Traumas Nav Gūtas,Drošības Josta Nostrādāja )) Bet Nepaspēju Un Ielika Cietuma Par NonRP+CS Un Par To Ir 16800 Sek. Es Nesaprotu Kapēc Jo Es Nebiju Vainīgs Kad Jāmaksā Sods.

 

Link to comment
Share on other sites

 Par jail nav jaņem pierādijumi! Tu pat netaisijies neko rakstit izkāpi no masinas ar ieroci rokās un stāvēji uz vietas!

Link to comment
Share on other sites

Gribēju Bet Nevar Jau Tik Ātri Samaksāt Un Arī Otru Lietu. Ja Es Nemaksātu Būtu Rp Avoid Un Cietums Labāk Ārei Samaksāt Un Viss.Bet Nevarēju Paspēt.

Link to comment
Share on other sites

Gribēju Bet Nevar Jau Tik Ātri Samaksāt Un Arī Otru Lietu. Ja Es Nemaksātu Būtu Rp Avoid Un Cietums Labāk Ārei Samaksāt Un Viss.Bet Nevarēju Paspēt.

*** Tu katru vārdu sāc ar lielo burtu? 

Edited by kortess
+1wp | lieks posts // kortess
Link to comment
Share on other sites

Kas Tad Būs Man Noņems Cietumu Vai Jābūt  Tur Iekša Kāmer Beigsies 16800 Sek. Par To Kad Nepaspēju  Uzrakstīt RP.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Vnk es jau biju sacis rp kad man Jail 4h. Vnk es domaju ka tev nebija pacietiba gaidīt kamer uzrakstu, TU  izdomaji "Aij ko es te gaidisu kamer vins uzrakstis, labak iemetisu vinu jail uz 4h, jo pieradijumi man tak nav nepieciešami"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...