• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par Johnny_Lee


Recommended Posts

1Tavs niks spēlē : Blake Williams

2. Administrātora niks spēlē : Johnny Lee
3. Pierādījumi par pārkāpumu
http://bildites.lv/a/hcgpu52p#3yyntpn3
4. Apraksts par situāciju : Braucu Uz LS staciju. Ietriecos žodziņā, pec tam protams noerpoju. Braucu talak... Gribu iebraukt N-Times hoodaa. Nedaudz aiskaru malinu, Es apstajos lai erpotu un tad peksni mani iemet jail par NonRP driving! Man saplisis Keybinderis. Tapec rakstiju  ar roku, bet man tai rakstisanai tika veltitas 2 sekundes. Es protams nepaspeju, jo uzreiz mani iemet jaila! 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kā jau redzams pēc /timestamp,ka es iemetu Tevi jail pēc 26 sekundēm pēc tava rp.


Jā pirmo reizi bija Rp kad tu pie Verona Beach mājām ienesies,bet pagāja laiks un tu aizbrauci pie News Times un tur ietriecies laternā un pētiji atpakaļgaitā un vēlreiz ietriecies stūrī. Es nogaidīju,bet tur vairāk rp no tavas puses nebija un Tu aizbrauci tālāk. Pierādījumus par jailiem neņemu,bet ja mēs salīdzinam laikus, tad var labi redzēt,ka 26 sekundes pietiek,lai no pludmales aizbrauktu līdz N-Times+vēl ienestos kautkur. Ko gan vēl varu teikt? 


Andrew, es taču Tev jau izskaidroju kā viss notika pa /a čatu. 


Gaidīsim ko teiks Jessica, Bobs vai Audio.


 


P.s. Kā Tev var būt lietotājs+ ar 117 postiem?


Link to comment
Share on other sites

Es protams negribu apstridet Adminus, bet Es ietriecos tikai sturī . Laternaa nekadaa neesmu triecies! Ka jau teicu nepaspeju noerpot pat nebiju izkapis no masinas, masina staveja uz vietas un tad peksni Jail uz 3h

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kamēr jessica izskatits , tikmēr jails jau būs atsēdēts saki gala vārdu un viss! Vienkārši Blake screens vairāk pierāda nekā tavi vārdi!

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kamēr jessica izskatits , tikmēr jails jau būs atsēdēts saki gala vārdu un viss! Vienkārši Blake screens vairāk pierāda nekā tavi vārdi!

Manuprāt es paskaidroju. 

 

Es protams negribu apstridet Adminus, bet Es ietriecos tikai sturī . Laternaa nekadaa neesmu triecies! Ka jau teicu nepaspeju noerpot pat nebiju izkapis no masinas, masina staveja uz vietas un tad peksni Jail uz 3h

Sajaucu, nevis laternā,bet žogā.

Anyway tas lietas būtību nemaina.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Sajaucu, nevis laternā,bet žogā.

Anyway tas lietas būtību nemaina.

 

Es ari par to žogu runāju, Es ietriecos tikai taja žogā, kad centos iebraukt iekšā. Tada gadijumā nekada sturi neesmu iebraucis. Divas reizes nekur neietriecos, Vnk es jau biju sacis rp kad man Jail 3h. Vnk es domaju ka tev nebija pacietiba gaidīt kamer uzrakstu, TU  izdomaji "Aij ko es te gaidisu kamer vins uzrakstis ar roku, labak iemetisu vinu jail uz 3h, jo pieradijumi man tak nav nepieciešami"

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Es ari par to žogu runāju, Es ietriecos tikai taja žogā, kad centos iebraukt iekšā. Tada gadijumā nekada sturi neesmu iebraucis. Divas reizes nekur neietriecos, Vnk es jau biju sacis rp kad man Jail 3h. Vnk es domaju ka tev nebija pacietiba gaidīt kamer uzrakstu, TU  izdomaji "Aij ko es te gaidisu kamer vins uzrakstis ar roku, labak iemetisu vinu jail uz 3h, jo pieradijumi man tak nav nepieciešami"

Es Tev visu paskaidroju. Man pat patīk labāk,ka ar roku uzraksta to rp,jo tā vairāk var pielāgoties situācijai,bet ja tu būtu stāvējis es gaidītu,bet tu apstājies un sāki braukt. 

Link to comment
Share on other sites

 

Es Tev visu paskaidroju. Man pat patīk labāk,ka ar roku uzraksta to rp,jo tā vairāk var pielāgoties situācijai,bet ja tu būtu stāvējis es gaidītu,bet tu apstājies un sāki braukt. 

 

 

Okey.... Ez zinu ka tā nebija....

 

Bet labi es gaidīšu ko teiks kāds augstāk stāvošs admins....

Link to comment
Share on other sites

Okey.... Ez zinu ka tā nebija....

 

Bet labi es gaidīšu ko teiks kāds augstāk stāvošs admins....

Es taču Tevi specoju un visu redzēju.

Nevajag spēlēt uz jūtām.

Gaidām kamēr izskatīs augstāk stāvošie.

Link to comment
Share on other sites

Lasot visu, spriežu, ka jails ir patiess. Un kas tā par komandu - " /do traumu nav "?  Detalizēti jāraksturo sekas pēc notikušā, nevis plika /do komanda. Pareizi vien ir, ka jail, tik nedaudz par ilgu. 

TC.

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...