• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Daumants


Recommended Posts

ivm50xps4n6m2xljr4.png

 

820898_m.png

 

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

 

 

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

1. Tavs niks spēlē : Frederico_Brasco

2. Administrātora niks spēlē : Daumants Cheastwood
3. Pierādījumi par pārkāpumu :

Te es prasiju kape par TK iemeta uz 2h. Kaut Mafbizz laikā tiek atļauts TK. Un sekoja šitāda atbilde

 

 

4. Apraksts par situāciju : Tātad neuzskatu šo cilvēku par sakarīgu. Mute viņam ir liela un ar to māk darboties. Tēlo RP eņģeli un grib te pacelt RP? Rly?

                                   Saku uzreiz viņš ir tik tālu ielīdis visiem *** ka es nezinu tādu cilvēku kas tik traki ir ielīdis.

                                  Un kāds sakars vispār ADMINS UZ DZIMŠANAS DIENU KĀ DĀVANA????? KO????? Kova padoma ko tu dari.

 

 

Atceramies, ka bez pierādījumiem sūdzība tiks slēgta un tu tiksi sodīts (posts tiks uzskatīts par lieku un sodīts ar 10% warn.).
Šajā sadaļā drīkst rakstīt tikai administrācija un topika autors. Pārējie , kuri postos saņems 10 procentus warn!

 
Link to comment
Share on other sites

Tur tu man pirmīt prasiji par to adminu šaušanu mafbizz, es tev uz to jautājumu atbildēju.

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tur es id /rr sajaucu, tas nebij domāts tev.

Tas bij domāts cilvēkam ar citu id, pa visam citu tēmu.

Tu nēesi neko sajauci, jo es personīgi paprasiju "Uz 2h brīdināji?" Tas bija domāts par TK.

 

Nu kur Daumants ar savu "Mafbizz nevar TK taisīt"

Paņemat pirms piesakaties uz acc palasat noteikumus!

Link to comment
Share on other sites

Nu jūsējie pieskrēja klāt un adminus sāka bliezt nost, es par to biju vispār domājis.. Tam nav sakara ar TK, tu pirmīt man vel par to adminu šaušanu prasiji.

Chat off, tagad Daumants lai raksta kādēļ tevi iemeta utt.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...