• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudziba] Matt_Toronto


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Mike_Palomino


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Matt_Toronto


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : es gribeju redzet viena cilveka niku skreju vinam pakal un tad redzeju policistu sava elementā sikāk visu video! tur ir redzams noNRP


4. Kā vainas dēļ tas notika : vina


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)



video sakumu nav verts skatities visa galvanā darbiba notiek beigas !


Link to comment
Share on other sites

Sāksim ar to, ka tas čalis manī ienesās un es aizlidoju otrā stacijas galā, bet kad atri braucu pakal es biju iegrimis un skatijos kur vins pagriežas tapec netisam uzspiedu A un ietriecos žogā.

Ja tu doma ka es neerpoju sadursmes tad tu kļudies, es uzspiedu bindu tad kad jau biju aizbraucis nedaudz tālāk un tu to neredzēji, ja domā ka nerakstu sadursmes bindus tad saja topikā var redzēt (http://www.samp.lv/index.php?/topic/91616-s%C5%ABdz%C4%ABba-chaster-crosby/) ka es ar rp atveru logu u.t.t ( vienigais nav redzams ka uzrakstu sadursmes komandu, bet ceru ka sapratisiet ka neesmu nonerperis)

Link to comment
Share on other sites

es tevi saprotu jā bet vai tu tiešām uzrakstiji  RP konadu? un vai tu to vari pieradit ?

 

iespejams jā, tu uzrakstiji bet lai admini izsecina vai sudziba ir aplama vai patiesa !

Link to comment
Share on other sites

es tevi saprotu jā bet vai tu tiešām uzrakstiji  RP konadu? un vai tu to vari pieradit ?

 

iespejams jā, tu uzrakstiji bet lai admini izsecina vai sudziba ir aplama vai patiesa !

Nu labi...

Link to comment
Share on other sites

Akims Romantikis un Matt Torento saņems cietumsodu par nonrp//drive.


Paldies par sūdzību, slēdzu ciet!


Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...