• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Mark_Remington


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Trevors_Bucins


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Mark_Remington


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : DM, ntime bija pieņemšana, izdomāju aizbraukt. Redzēju tur Laumu un piegāju klāt un iekāpu viņas darba auto. neko īpašu nerunājām tikai var teikt ,klausījāmie rādio. tad pēkšņi pienāk Mark un[ ig man tas neko neizteiktu ,ka viņš ir kādā bandā utt. jo mans ig tēls to nezin ,ja kas.] un Bez nekādām runāšanām nodmo mani. Kad ārsts mani atdzīvina pieeju klāt un caur /b prasu kāpēc tā izdarija. neviens neatbild. tad piegāju klat un viņam prasiju vai Lauma ir viņam draudzene. neviens man neatbild. pateicu tu pajobak dzirdi? un tad viņš norpoja ,ka iesit man pa seju un es uzlidoju gaisā. wooow!  nebija rpavoid. nezinu kāpēc uzlidoju gaisā un nevarēju pabeigt rp situāciju.  tad es iegāju serverī un gribēju atriebties Mark par to ,ka vins bez rp dm taisa. aizgāju uz ieroču veikaliu nopirku ieroci un pie ntime sašāvu Laumai mašīnai riepas. nezin. nebiju plānojis bet sanāca . tad tiku jail par cs. Atzīstu savu vainu. vienkārši domāju ,ja Mark var tāpat iet un dmot kāpec lai es nevarētu.   jo pat ja viņi ig ir kopā tad dmots netiek.


4. Kā vainas dēļ tas notika : spriediet paši


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : https://failiem.lv/u/vxxmdd94 


Link to comment
Share on other sites

Te maz pierādījumi ar ss tik nepietiek, savukārt spēletājs tiks sodīts uz 280 minūtem par DM, CS. tc

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...