• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība [Jaff_Luciano]


Recommended Posts

Sūdzības par spēlētājiem.


logs.png


 


Šajā sadaļā [sūdzība par spēlētājiem] ir iespēja apsūdzēt Spēlētājus, kuri ir pārkāpuši Servera Noteikumus!


 


Virsrakstam, rakstot sūdzību, ir jābut obligāti - [sūdzība] Apsūdzētā vārds, Niks, Iemesls.


Piemēram: [sūdzība] Bob_Stefanos


 


Veidot sūdzību tikai pēc šādiem kritērijiem:


 


1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Mark_Remington


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Jeff_Luciano


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Tak no sākuma maucu pa LS, meklēju kādu kas autiņu var man notirgot. skatos listi, viens no GSG on, aizmaucu uz hood, tiklīdz griežu iekšā, čālis jau tēmē uz manis. Maucu pa pedāli, notriecu šo, pabraucu tālāk, paslepjos. Noerpoju, nošauju šo. Labi, autiņš neiet. /run 11 uz stacijas pusi, pēc minūtem 2 šis ar rolleri piebrauc, bet kā man atrada ? Stabils WH. Kko tur pļūta, pļūta, turpinu skriet. Cenšas CP, pamūku malā, viņš tak loks, neko nejēdz. :D Labi, nošauju šo atkal :D. Aizskrienu līz stacijai, pēc minūtēm 2 atkal klāt :D šoreiz ar visādiem wep. DOmāju, ka WEPSPAWNNERIS. Nu hz, neko nezinu :D. DB no rolleraragiem, rip man. IErubiju bnadicam, slimnīcā kādi 10 SK :D . Respektīvi MASS DM, MASS CS, RK, MASS SK. Vaše pacanam sūdi lieli.


4. Kā vainas dēļ tas notika :Viņa


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)https://failiem.lv/u/3hhbs2af


 


*Uzņemtos Screenshotus var hostēt dažādos web - bildites.lv, prntscr.com, failiem.lv, imgur.com utt...


 


*Screenshotam ir jābūt pilnam, to nedrīkst nekādīgi apgriezt (Cropot), kā arī, obligāti ir jābūt redzamam Servera laikam, savādāk nevarēsim zināt, kad tas bija noticis!


 


P.s.


Dont Mess with me..


Link to comment
Share on other sites

Kārtējais gudrinieks.. Nu neko, Jeff Luciano saņems 13 dienu banu par MassDM, Cs, Sk, Rk.


Paldies par sūdzību, slēdzu ciet!


Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...