• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība [Andrew_Williams]


Recommended Posts

ivm50xps4n6m2xljr4.png

 

820898_m.png

 

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

 

 

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

1. Tavs niks spēlē : Mark Remington

2. Administrātora niks spēlē : Andrew Williams
3. Pierādījumi par pārkāpumu : Paņēmu skrīnus, ķipa caur bandicam, bet nav... 
4. Apraksts par situāciju : Bet lieta pavisam vienkārša. Lay_Eliminated un Diaz_Mangano (laikam)blieza ar hakiem, mūs tur apšaudija utt. Tur šaudijāmies, šaudijāmies, mirstam (es un Clab_Kalash.). Atbrauc ārsts, izārstē, šie nošauj, respektīvi, SK. Ladna, pēctam atkal šis sāk bindus spaidīt, lai izārstētu, šie bļauj, lai neārstē, sāk šaut pa ārstu, labi, pāŗtrauc ārstēt. Aizbrauc prom. Atdzīvina cits ārsts. Braucam ar Clab infu, Lay Elimenated piebrauc un prost nošauj mani, gaidu ārstu, atdzīvina, un šis atkal tur grasās šaut, uzkāp uz rollera un mūk, es šauju pa šo. Ladna, ir labākas pozīcijas, bliežam virsu no turienes, te ieliek mani un clab par CS UN DM , bet tam ir IC iemesls. Labi, saprotu , admins nevar zināt visu. ierakstu kādus 3-4 reportus par to, ka CS nebija un DM bija IC iemesls. Šim pofig. Iemetu reportu, lai atnāk tp, pēc kā seko /kick ID /report. Ieeju serveri, uzrakstu reportā /report Andrew, meņkas ? Meklē vieglāko izeju, Seko bans. Manuprāt nav pareizi. Abuse nemaz nebija tik liels, un varēja nebanot. Bet par to spiriediet paši. Sūdzību veidoju, balstoties uz viņa atsaucību, pret spēlētājiem.

 

 

Atceramies, ka bez pierādījumiem sūdzība tiks slēgta un tu tiksi sodīts (posts tiks uzskatīts par lieku un sodīts ar 10% warn.).
Šajā sadaļā drīkst rakstīt tikai administrācija un topika autors. Pārējie , kuri postos saņems 10 procentus warn!

 

 

 

ps. Izveidoju tā lai visi administrācijas topiki būtu vienādi, nevis katrs dažāds.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...