• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība [Makarovs_Zalitis]


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Williams_Scott


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Makarovs_Zalitis


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Gāju pēc mašinas kas atradās zaļo hood viņi var teik pateica lai eju dirst nošāva un aizstūma mašinu tātad pg , cs.


4. Kā vainas dēļ tas notika : GSG


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video) https://failiem.lv/u/uauu633v#_


  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Hmh, vispār īstenībā esi stūmis kādu mašīnu irl? Izskatās ka nē. Tātad tu nezini, ka mašīnas īstenībā arī stumj parasti, ja nav benzīna vai kāda cita vaina. Tur nekādu pārkāpumu neredzu. Vispār ko tava mašīna tur darija tad? Tev pašam drusk CS, skraidiji pa hood bezprikolā un lamājies.

Ja mani iemetīs jail par tādu sviestu, tad es nezinu kas šeit par vainu, jo irl ir iespējams pastumt mašīnu. CS vispār nav, mūsu hoods daram ko gribam, nav ko līst tad.

Nejav par to ko darat savā hoodi iet runa , es tikai velējos paņemt savu mašīnu lai nu kā irl mašīnu viens cilvēks pie tam no malas pastuumt nevar jebkurā  gadijumā tev cs , Mana mašina bija tur jo braucu pieteikties bet tu pa mani šāvi un pēctam stūmi viens pats manu maziņo , pie tam no malas kas nav iespējams irl vienīgi ja to neceļ 10 purni un neapgāž. 

 

Tagad klusē , Gaidi administrātoru atbildi

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tu visp domā ko raskti? Paceļ vai stumj ir divas dažādas lietas. Nejau es ar RP rakstiju , ka ceļu tavu mašīnu, bet gan stūmu  un irl tas ir iespējams.

 

RL mašīnu stumj ar rokām, nevis skrienot bagāžniekā.

 

Makarovs Zālītis un Frederico Lopez tiek sodīti ar 40 minūšu cietumsodu par PG.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...