• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] KUR IR MANA NAUDA?!


Recommended Posts

[sAMP.LV] Sūdzības par serveri

 

 

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Tava sūdzība]

 

1. Apraksts par problēmu : Tātad, pēc jaunā update dodos uz banku, lai izveidotu kontu, tur man parāda, ka man jau konts ir. Apskatoties konta atlikumu, redzu, ka 1,4m vietā man ir tikai 2,7k

3. Pierādījumi par problēmu : http://imgur.com/a/yLGE4

 

Atceramies, ka bez pierādījumiem sūdzība tiks slēgta.

Šajā sadaļā drīkst rakstīt tikai administrācija un topika autors. Pārējie , kuri postos saņems 10 procentus warn!

Link to comment
Share on other sites

 

[sAMP.LV] Sūdzības par serveri

 

 

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Tava sūdzība]

 

1. Apraksts par problēmu : Tātad, pēc jaunā update dodos uz banku, lai izveidotu kontu, tur man parāda, ka man jau konts ir. Apskatoties konta atlikumu, redzu, ka 1,4m vietā man ir tikai 2,7k

3. Pierādījumi par problēmu : http://imgur.com/a/yLGE4

 

Atceramies, ka bez pierādījumiem sūdzība tiks slēgta.

Šajā sadaļā drīkst rakstīt tikai administrācija un topika autors. Pārējie , kuri postos saņems 10 procentus warn!

 

Tas notieki,ka nav servera update dēļ.

Edited by kortess
+1wp | lieks posts // kortess
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Atvainojos ka postoju ! Gadijumā nemēģināji vakar ielikto YT video par naudas hax tjip samp.lv ? :D Tur patiesiba tu savu acc pw aizsuti tam kurš to haku uztaisija, viņs prost ieiet un aptīra tevi :D

Edited by Klons
Lieks posts +1 brīdinājuma punkts//Klons.
Link to comment
Share on other sites

Atvainojos ka postoju ! Gadijumā nemēģināji vakar ielikto YT video par naudas hax tjip samp.lv ? :D Tur patiesiba tu savu acc pw aizsuti tam kurš to haku uztaisija, viņs prost ieiet un aptīra tevi :D

Nemēģināju, tad man arī uz rokas nebūtu naudas, tur vismaz bija palicis kaut kas

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Ir divi varianti, kā pazuda nauda. Izmantoji samp naudas haku, vai arī reģistrējies ar tādu pašu paroli citā serverī. Vairāk izskaidrojumu tam nav, jo nauda nepazūd tā pat.

Ne pirmais, ne otrais. Tur ir cita ģela, jo kā zināms, tagad var izveidot kontus Centrālajā un Mākoņu bankā. Man jau bija izveidots konts Mākoņu bankā, tātad... Neesmu reģistrējies pa jaunam kaut kur, un to "haku" neesmu izmantojis // telefons; rīt, kad tikšu pie pc, pameklēšu skrīnus no pd.

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Man nauda nav pazudusi ne cents, no bankas, lai gan arī esmu pārgājis uz Cloud banku.

Man kortess skrīnu rādīja (savu), ka viņam algu nevarēja ieskaitīt, jo viņam nav atvērts konts. Bet lieta tāda, ka man jau BIJA atvērts konts.

 

P.S. Pēdējais posts 24h laikā, nevarēšu tik ātri atbildēt.

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Iesaku pārbaudīt sistēmā, kur nauda ir pazudusi, jo tā pat vien viņa nepazūd. Sistēma arī parādīs kur ir tas melnais caurums, kura sūc naudu no visiem. :D

Ja vari, pārbaudi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ā nu jā man arī tā pati situācija, karoče pārdevu vienu lietu un kopā bija 100 miljoni bankā un uz rokas 50 miljoni , bet nu karoče vienu dienu  eju on un rāda,ka jāievada parole kā parasti, nu labi viss ok , ieeju a nauda vairs nav,  besī, varētu kaut 1/100 daļu no tās atgriezt? :))):):):):):

Link to comment
Share on other sites

Man ar kādu nedeļ atpakaļ ar vnk pazuda no 4.4m palika 39k :D

 

Tak tie 2k ir alga, es to nezināju, vnk skatos PD - naudas nav :(

 

Ai, lab, TC, tāpat naudu neatgūšu, vnk lieka postu krāšana

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ir divi varianti, kā pazuda nauda. Izmantoji samp naudas haku, vai arī reģistrējies ar tādu pašu paroli citā serverī. Vairāk izskaidrojumu tam nav, jo nauda nepazūd tā pat.

Ar šo pietiek.

TC

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...