• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par [Kur nauda?]


¤Cayenne¤

Recommended Posts

1. Apraksts par problēmu :karoch pa dienu vel nauda bija, a ienaku vakarā on skatos 3,9m vietā palikuši kkadi 40k, prasu adminam kas ar naudu, šis saka ka jauztaisa konts, ok uztaisu bet naudas nav. http://prntscr.com/d0xac2 blec maha arii pazudusi. PZĢC.


3. Pierādījumi par problēmu : Nezinu kā lai pierādu bet nu http://prntscr.com/cygm91


  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Samp.lv Naudas Hax, uzķēries noteikti, uzlauza tavu acc, pats pie visa esi vainīgs.

Link to comment
Share on other sites

Paskaidrošu sīkāk, daudzi reportā raksta, ka nauda pazudusi no zila gaisa, droši vien sastāstīja pekstiņus, ka nauda pienāks klāt, Sandkingu iedos, uc. Ievadot visus savus datus, tie dati nonāk pie viņiem un jūsu profils ir viņiem, vai arī esi reģistrējies ar tādu pašu niku un paroli kādā serverī, citu variantu šeit nav...

Link to comment
Share on other sites

Bl*d tak ko jus varat vienu un to pašu dirst, bl*d es saku velvienu reizi, neesmu nevienaaa hax rakstijis savu paroli.

Nesaprotat, ka man tieši tajā update pazuda visa nauda un tu Vēl teici kad uztaisa kontu nauda atgriezīsies.

Pie tam es biju cietumā visa nauda bija, notika update, es joprojām biju cietuma, bija pazudusi visa nauda, Kā varēja pazust mašīna, ja arī kāds būtu bijis manaa acc, tad viņš no cietuma nevarētu pārdot un iztīrīt banku.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

ko uuuupppp? Te drīzak esi spēlējis gosūdu un ievadijis tur tādu pašu paroli, visi gosūda reģistretie acc (db fails) metajas google un izdalīti visiem skype, man pat ir :D tulit paskatišos un bus edits

Rekur atradu,

cdecae264c8b4c78833cb388ced09b24.png

paroli mazliet aizskrasoju lai citi neredz :D

 

ir vel jautajumi?

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Es neredzu.

Nu ja tā ir tad pzģc :D

Tiaki ka vareja caur ķurmi pardot mahu?Un izpiz*it banku.

Un viss notika tieši pēc updade.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...