• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Ed_Oul tas taču nav normāli


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Ricke_Cardinelli

2. Administrātora niks spēlē : Ed_Oul
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 
http://www.bildites....z4akqc#9q4k2sxv
4. Apraksts par situāciju : Tātad - mani iemet cietumā par CS, kāpēc? Jo pateicu vla zēniem, lai pisās iekšā manā mašīnā un vēl, jo pajautāju, vai Eds ir ***. (protams viss ic)

Lieta tāda, ka ic esmu skarbais tēls, katram mentam ir savas metodes, ne visi ir labiņie. 

Viņi jau iepriekš bija aizmukuši no manis, tagad es noķēru un viņiem skarbāk pateicu, lai pisās uz iecirkni un tad, lai lien mašīnā. Un par to jautājumu - biju jau iesvilis, piebrauc kaut kāds sīkais(Kā Eds saka) un prasa vai man esot problēmas. Kādā sakarā tu kaut ko tādu jautā? Pašam CS nav? + Tu vēl mani par musaru nosauci. kas par sūdiem?

Gaidu atbildi.

Šis administrators ver ne pa ķeksi ciet sūdzības, kas ir par viņu, vēl piet tam, manuprāt, patiesas! acc savā labā jopta.

 

http://www.samp.lv/index.php?/topic/92132-s%C5%ABdz%C4%ABba-ed-oul-kas-par-s%C5%ABdiem/

http://www.samp.lv/index.php?/topic/92131-s%C5%ABdz%C4%ABba-ed-oul/

 

Man tev konkrēts jautājums - tu aplauzies un tev vairs nav ko teikt? Vecīt, es atgriezos, lai erpotu, nevis sēdētu nepatiesus jailus, kuri ir, lai palīdzētu saviem čomiem.

Tik neslēdz šito ciet.

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bet man nevajag pierādījumus no tevis! Man ir pierādījumi no sevis, kas attaisno šo jailu!

Pierādījumi netiks ņemti vērā, tāpēc ka to ir pārāk maz.

Link to comment
Share on other sites

Krc Ed ,blaaaaa tu tal trax esi.....

Nebūtu metis jailla ja pa /b čata kkads hujasiks nebūtu pateicis vaine ?

rip ,kā vispār pie acc tiki ,iemācies rp ,bet nu jā tev jau paļubom kā parasti adminiem ir stadarts - dm - nošauj kādu (poh vai ir ic iemsls vai nav ) ,cs - kko nepareizi pateikt (krč ja tu izvelc no konteksta un liekas nesakarīgi tad uzskati par neloģisku domāšanu)

čuvak kā tu bļe vari zināt kas viņš ir ? varbūt viņs bija sanarkojies ,vai pālī?

nu vot kā ?lai tu viņu iemestu jailla par kko tadu tev viņs vismaz 10-20 min butu jaspeco...

pis taisni,zaigis is out

 

nemetat wp blyat

 

aaaa un man nepis tie tavi mazie fanboyi analy līdeji ,poh par disslike

Edited by -Torreto
Lieks posts +1wp// - Torreto
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Krc Ed ,blaaaaa tu tal trax esi.....

Nebūtu metis jailla ja pa /b čata kkads hujasiks nebūtu pateicis vaine ?

rip ,kā vispār pie acc tiki ,iemācies rp ,bet nu jā tev jau paļubom kā parasti adminiem ir stadarts  - dm - nošauj kādu (poh vai ir ic iemsls vai nav ) ,cs - kko nepareizi pateikt (krč ja tu izvelc no konteksta un liekas nesakarīgi tad uzskati par neloģisku domāšanu) 

čuvak kā tu bļe vari zināt kas viņš ir ? varbūt viņs bija sanarkojies ,vai pālī? 

nu vot kā ?lai tu viņu iemestu jailla par kko tadu tev viņs vismaz 10-20 min butu jaspeco...

pis taisni,zaigis is out

 

nemetat wp blyat

 

aaaa un man nepis tie tavi mazie fanboyi analy līdeji ,poh par disslike

Tev šeit nav jāposto. Takā yā, tu šajā ic situācijā nemaz nebīji ,un spriest neko nevari.

Link to comment
Share on other sites

Tev šeit nav jāposto. Takā yā, tu šajā ic situācijā nemaz nebīji ,un spriest neko nevari.

tak pis tu zini kur.... 

Tu neko nevari pateikt ,abloms vaine ?

bļeee vot kā tādiem 12 gadniekiem var dot acc ?

Edited by Eds.
Lieks posts/ +1wp.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

tak pis tu zini kur.... 

Tu neko nevari pateikt ,abloms vaine ?

bļeee vot kā tādiem 12 gadniekiem var dot acc ?

Vecīt nekrāj wp, 12 gadniekiem jādod acc. Man vispār vel pat 10 nav , kur nu vel 12. :)

Link to comment
Share on other sites

Pēc Ricke ievietotā Screenshot var saprast, dēļ kā ir tas Jails, un kādēļ tu domā, ka nav pietiekamu pierādijumu? Ricke šajā gadijumā tiks unjailots, jo, IC mums katram ir cita attieksme, tik dažam labam tas ir CS, citam RP. Veru ciet!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...