• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Kur mana nauda palika?


#Artūrs

Recommended Posts

Kautkādos 23.00 apmeram beidzu spēlēt. No rīta ieju serverī, gandrīz nositu kādu!-maāja pa 4m pazudusi(iepriekšējā vakarā uzliku uz majas konta 20k)

2m kas bija uz bankas konta pazuduši, nauda kas bija uz rokas pazudusi!. Laikam jāsāk no nulles atkal!.

Krč man atņemts viss uz konta atstati 4k apmeram!

Vēlos to vissu dabūt atpakaļ jo veltīju tam vissam mēnesi) jo iepriekš sāku no galīgas nulles.

Mēnesi katru dienu biju onn.

TĀDĒĻ vēlos vissu atgūt! Kaut naudā 6m māju atradīšu, bet ne tik labu!

Link to comment
Share on other sites

Ps. Rakstu no telefona.

Edited by kortess
+1wp | dubultposts // kortess
Link to comment
Share on other sites

Easy Shit, kamāram pat šeit nav jāskatās. Samp naudas haku izmantoji, aizsūtiji visu info tur večiem, tie paņēma, aptīrija.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Bljaviens man ir tas pats, man pazuda nauda un mašīna pēc tieši tā servera update, kad vajadzēja atvērt kont, admini teica ka atvēršu, tad nauda parādīsies, bet nekā, Tieši pirms tā update, es ar infu braukājos un kontā bija 3,9m es blec neesmu tik debīls lai dotu paroli tajiem. Kova arī skype neatbild. protams ka vieglāg novelt vainu uz tiem hakiem nevis darīt kaut ko.

Link to comment
Share on other sites

DAUŅMANT TU JAU LABĀK ZINI NEDAPISTAIS MORĀLAIS KROPLI

Easy Shit, kamāram pat šeit nav jāskatās. Samp naudas haku izmantoji, aizsūtiji visu info tur večiem, tie paņēma, aptīrija.

Edited by Kekss*
Banots uz 21 dienu par biedru apvainošanu // Kekss*
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...