• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība par administratoru] Mark_Lane


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Da man daudz niki ig, ko piesējāties?

2. Administrātora niks spēlē : Mark_Lane
3. Pierādījumi par pārkāpumu : https://www.youtube.com/watch?v=CP0OUhbHxRo&feature=youtu.be
4. Apraksts par situāciju : Karoč viens čalis tur ar viņu rpoja a tas prosta piecēlās un pateica ka viņam neesot tam laika... Tad jau es arī šādi varu iziet no neērtas rp situācijas, kad prosta negribās rpot... Pēc brīža čubriks jau ir mentos un braukā ar autiņu, gan jau bez rp pieņēma viņu... :D  
aa un man pox ka tur daži hekši redzami video ;*   

  • Upvote 9
Link to comment
Share on other sites

Man tajā momentā godīgi laika nebija, nebija plānota kaut kāda roleplay situācija, pēc tam es teicu, ka man mav laika, jāiet specā, sarunājām, ka pabeigsim roleplay situāciju, rakstīji reportā, iznākot no spea vispār nesastapu nekur tuvumā kā, lai kaut ko varu pabeigt. Neko nesaku, ka roleplay situācija nebija ērta vai kā tadi, jo ja tā padomā vispar to nebūtu uzsācis..

  • Upvote 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites


Man tajā momentā godīgi laika nebija, nebija plānota kaut kāda roleplay situācija, pēc tam es teicu, ka man mav laika, jāiet specā, sarunājām, ka pabeigsim roleplay situāciju, rakstīji reportā, iznākot no spea vispār nesastapu nekur tuvumā kā, lai kaut ko varu pabeigt. Neko nesaku, ka roleplay situācija nebija ērta vai kā tadi, jo ja tā padomā vispar to nebūtu uzsācis..

Ja sāc tad arī pabeidz līdz galam, tikko kā viņš sāka no tavas kabatas ņemt naudu ārā tu prosta piecēlies un pateici ka neesot laika... Mēs tur kādu laiciņu stāvējām un tad tu prosta mums garām brauci ar mentu mašīnu, es tak ar wh redzēju... Tajā brīdī tu neko nebīji darījis no administratora pienākumiem, ne tu kādu iemeti cietumā, ne nobanoji. Tu prosta gan jau uzspecoji Andrewu un tevi prosta bez rp pieņēma mentos! Takā nestāsti te heuiņu, ka gāji rukāt utt... Administratoram ir tādi paši noteikumi kā jebkuram citam šīs spēles spēlētājam un video tu vari redzēt, cik acc bija on un neticu, ka tev tur kaut kas traki dega, ka uzreiz bija jāspeco! 

Tavos pienākumos ir pēc iespējas vairāk rpot, nevis bezjēdzīgi specot un staigāt pa organizācijām!!

 

Vienīgais, kas tajā brīdī strādāja ir mūsu mīļais rozā zilonītis! :wub:

 

8fdc080eb7f44eee892afe22c69fe555.png

 

Tagad visi varam ņemt labu piemēru no šī administratora un nerpot, ar atrunu ka mums nav laika! Paldies Mark_Lane ka atvieglo mūsu nonrp dzīvi! Šādi mēs rp samp.lv noraksim zemāk, kāds viņš jau ir. ;) B)DIYSvN.gif

Edited by -Torreto
Lieks posts +1wp | -Torreto
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Hej! Esmu Sergejs Winchester ,kā sakarā esmu iesaistīts :/.

 

Jeb kuram adminam ir jābūt gatavam erport un nedrīkst pamest jeb kuru ERPE situāciju ar iemeslu "Eh, nevēlos erpot" / "Nav laika" / "Mani mamma sauc", Es varētu iemest sūdzību par Kārli Tompshonu vai kā tur... ,bet nelikšu jo nav tā vērts, tas ir Rozā dambo :/ :D

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...