• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdziba] Lamar Samuel ''Proffesional Cop''


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Theodore Douglas


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Lamar Samuel


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :Uj... Te būš garš stāsts. Viss sākās Prizmiešu bāzē. Šis ''augstā līmeņa'' policists pie manis piesējās par to ka itka es esmu viņam skrājis virsū kaut arī braucu ar baltu mašīnu,okey varbūt ar redzi čābīgi cilvekam. Okey iekāpju mašīnā un dodos,ceļā mani atkal aptur,un bļauj stāt... Tad laikam bija uzvilcis brilles.un redzēja ka esmu tas pats kas bija Prizmas garāžā pirms minūtes. Skaidrs,aizbrauca,es jau nodomaju nu tagad ta toč viss miers un dievs varu mierīgi braukt strādāt,bet še tev,uz maģistrāles skatos ar migalkām  jau atkal viņš tuvojas no muguras,bļauj lai stājos nost. Okey,apstajos. Tad šis bļauj lai kāpju ātrā no auto nu izdariju arī to. Nu man pat palika interesanti ko tadu es atkal esmu izdarijis.Pēc RP jautaju viņam ''Kas tu vispār tāds esi?'' Nu pretī skatos atbild ''Policists'' Daaaa...  Unnuzzinaju arī to,ka itkā es esmu bēdzis no šī officera,tad nu jaunumi vai ne?Okei,tad sākām runāt par to ka es itkā neesmu ievērojis CSN.heheh man nāk smiekli jautaju šim. Bet jūs ievērojāt CSN? Šis man pretī ''Emu Policists''. ... Nu neiedziļināšos sīkumos,bet nu lõģiski spriežot policistiem būtu jāievēro visas šitās lietas.Okey,turpināsim ar PD Firmas saukli. ''Būs sods''. Nu kādas 5-6 man meta virsū sodus. Sākot ar 10K,Beidzot ar 5K,Ar nodomu ''nu moš samaksās''. A figu,Theodors mums ir ciets rieksts un viss notiek tikai ar RP starpniecību,bet policistam viss notika pretēja nozīmē,ja jau vins raksta /do Negribas RP rakstīt.(Viss būs redzams screenos.) Okey saprotot to ka es nemaksašu BEZ RP,mani nošauj. Heh,pamaodos slimnīcā,un pēc rehabilitācijas procesa meklēju TAXI lai tiktu atpakaļ pie sava RoadTrain. Turpinājums iet jau TAksometra salonā. Redzot to ka taksists mekē caur /gps kur ir prizma mūsu ''zvaigzne'' atkal iespīdas.Sākas chase jau ķert to pašu taksistu,pēc tā kā masīna attiecās braukt un taksists metas bēgt,nezinu kas ar viņu notika talāk,bet zinot mūsu ''kārtības sarku'' viņu nošāva tas pats kurš bija ķērējs.Takā tādā ''The Purdge''. Okey,tad šis ierauga ka mašīnā sēžu es.Un šakas jauna spēle. Izkāpju no mašīnas un manī uzreiz tiek izšaut elektrošoks(Bez RP),okey,jau ierasts pectam pāris brīdinajjma šāvieni sirdī okey dzīvs... Pc tam uzliek man rokudzelzīšus laikam labi izskatās. Labi turpinam,šis man saka lai pēc tam kāpju masīnā,un iemesls kāpēc mani šitā terorizē paliek neatklāts. Beigu beigas,mani aizved uz cietumu unn iesēdina uz 7000Sec ja nekļūdos. Nobeigumā vēlos teikt,kas par sīkaļām vispār strādā LSPD? Nomainam vadību,jo kā zināms kāda vadība tādsi arī darbinieki.no sevis velos piebilzst,sodīt so maziņo pēc bargākās sistemas,jo nu tas jau nav nopieni kas notiekas.Ierosinu tā. Sodīt viņu uz tikpat ilgu laiku cik viņš uzmeta man lai redz.Respektīvi 7200.


4. Kā vainas dēļ tas notika :Lamar Samuel


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : Man te vesela kolekcija ir. ENJOY!


 


original.png


 


original.png


 


original.png


 


original.png


 


original.png


 


original.png


 


original.png


 


original.png


 


original.png


 


original.png


 


original.png


 


original.png


 


original.png


 


original.png


 


original.png


 


original.png


(Screenshots vai Video)


 


EDIT:


Pēc viņa uzliktā cietumsoda jāatsēž vel Z51 Cietumsods. Jauki vai ne?


Gribētos lai vainīgais atsēž to pašu ko es tas būtu tikai godīgi.


 


original.png


Edited by T_DOG
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...